Masinės šaudynės Teksase: šaulys nušovė penkis žmones ir pabėgo


Pistoleto šūvis. Slaptai.lt nuotr.

Vašingtonas, balandžio 29 d. (AFP-ELTA). Per naujausias masines šaudynes JAV, Teksaso valstijoje, policija ieško šaulio, kuris, kaip manoma, viename name nušovė penkis hondūriečius, įskaitant aštuonerių metų vaiką, šeštadienį pranešė vietos šerifas.
 
Tyrėjai mano, kad šaulys gretimame kieme šaudė iš savo AR-15 tipo ginklo, kai kaimynai paprašė jo liautis, nes bandė užmigdyti kūdikį, pranešė JAV žiniasklaida.
 
San Chesinto apygardos šerifas Gregas Capersas aprašė siaubingą vaizdą, kai penktadienį apie 23.30 val. pareigūnai nuvyko į gyvenamąjį namą, gavę skambutį dėl „persekiojimo“.
 
Aukos, kurių amžius – nuo aštuonerių iki 40 metų, gulėjo visur – nuo lauko durų per visą namą iki pat miegamojo, o ten dvi moterys buvo rastos gulinčios ant dviejų vaikų, kurie išliko gyvi.
 
„Manau, jos iš tikrųjų bandė pasirūpinti vaikais ir išsaugoti jų gyvybes“, – ABC Hjustono stočiai KTRK sakė G. Capersas.
 
Visos aukos buvo nušautos „nuo kaklo į viršų beveik egzekucijos stiliumi, iš esmės į galvą“, pridūrė jis.
 
„Jis (šaulys – red.) buvo išgėręs ir sakė: „Darysiu, ką noriu, savo priešakiniame kieme“, – KTRK sakė G. Capersas.
 
„Visos aukos buvo iš Hondūro“, – žurnalistams sakė G. Capersas, pridurdamas, kad tuo metu name buvo 10 žmonių.
 
Jis teigė, kad pareigūnai mano žinantys, kas yra šaulys, ir apibūdino jį kaip kilusį iš Meksikos. Vėliau šerifo biuras savo feisbuko puslapyje pranešė, kad šaulys, kaip manoma, išvyko iš apygardos.
 
Gyventojų buvo prašoma likti namuose, kol vyras bus sulaikytas, pranešė KTRK.
 
Živilė Aleškaitienė (AFP)
 
2023.04.30; 07:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *