Mažinamas karalienės Elžbietos II darbo krūvis


JK karalienė Elžbieta II. EPA-ELTA nuotr.

Londonas, spalio 24 d. (ELTA). Nors britų karalienei Elžbietai II jau 95 metai, jos darbotvarkė labai įtempta. Praėjusiomis dienomis kilus sveikatos problemų, nuspręsta smarkiai pakoreguoti monarchės darbo kalendorių. Laikraštis „The Daily Mail“ rašo, kad aukšti Bakingemo rūmų darbuotojai ruošia ateinančių savaičių ir mėnesių strategiją. Jos esmė – atskirti svarbius ir nesvarbius susitikimus, kad sumažėtų karalienės darbo krūvis.
 
Pranešama, kad monarchės asmeninis sekretorius seras Edwardas Youngas sulaukė didelės kritikos. Jis esą Elžbietos II darbo kalendorių beatodairiškai užpildė susitikimais, kurie nėra tiesiogiai susiję su jos, kaip šalies vadovės, vaidmeniu. Dabar norima parengti ateinančių 12 mėnesių svarbiausių susitikimų sąrašą.
 
Pasak „The Sunday Telegraph“, jau nuspręsta, kad svarbiausiuose susitikimuose turės visad dalyvauti ir princas Charlesas arba princas Williamas, kad, sunegalavus karalienei, renginys neliktų be karališkosios šeimos atstovų.
 
Karalienė Elžbieta II šią savaitę vieną naktį praleido ligoninėje, kur jai buvo atliekami tyrimai, kai ji dėl medicininių priežasčių buvo priversta atšaukti šią savaitę turėjusį įvykti vizitą į Šiaurės Airiją.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.10.25; 11:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *