„Nasdaq“ investicija – pasitikėjimas Lietuva


Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo „Nasdaq“ Technologijų ir verslo kompetencijų centro bei naujo vertybinių popierių biržos „Nasdaq Vilnius“ ir Lietuvos centrinio vertybinių popierių depozitoriumo biuro Vilniuje inauguracijoje.

„Nasdaq“ sprendimas įsikurti Vilniuje patvirtina, kad Lietuvos augimo potencialas – didelis, o mūsų šalies specialistų gebėjimai pripažįstami pasaulyje. Pasaulio investuotojų žemėlapiuose Lietuva taps dar labiau matoma“, – sakė Prezidentė, sveikindama renginio dalyvius.

Valstybės vadovė pabrėžė, kad kelias į šį įvertinimą prasidėjo dar tada, kai atkūrus nepriklausomybę šalyje buvo įsteigta Vertybinių popierių birža ir kitos kapitalo rinkos institucijos. Tai reiškė, kad Lietuva sugrįžo į rinkos ekonomiką. Mūsų šaliai buvo strategiškai svarbu turėti gyvybingą vietinę kapitalo rinką.

Pasak Prezidentės, ši rinka augo, plėtojosi kartu su lietuvišku verslu, suteikdama galimybę pritraukti jam reikalingų lėšų, didindama jo skaidrumą, padėdama kurti darbo vietas.

Prie darbo vietų kūrimo ir mūsų šalies plėtros, investuodama Lietuvoje, prisideda ir „Nasdaq“ – didžiausia pasaulyje vertybinių popierių prekybos technologijų, vertybinių popierių kotiravimo ir paslaugų teikėja. Įkurdama Vilniuje centrą ji atkreipia kitų valstybių bendrovių dėmesį ir rodo joms sektiną pavyzdį.      

Prezidentė palinkėjo sėkmingos ir abipusiškai naudingos „Nasdaq“ ir Lietuvos partnerystės, stiprinant mūsų šalies kapitalo rinką bei dirbant su pasaulio finansų rinkomis ir pažangiausiomis jų technologijomis.   

Informacijos šaltinis – Prezidentės spaudos tarnyba.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2015.10.14; 08:16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *