NATO oro policijos naikintuvai tris kartus kilo lydėti virš Baltijos jūros skridusių orlaivių


Rusijos naikintuvas. EPA – ELTA nuotr.

Praėjusią savaitę, lapkričio 30 – gruodžio 6 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai tris kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių, praneša Krašto apsaugos ministerija.
 
Lapkričio 30 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du Rusijos orlaivius An-26, skridusius tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį. Orlaiviai skrido su skrydžio planais, radijo ryšį su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) palaikė, vienas iš orlaivių skrido be radiolokacinio atsakiklio.
 
Gruodžio 3 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino RF orlaivį IL-20. Jis skrido tarptautine oro erdve iš Rusijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido su skrydžio planu, radijo ryšį su RSVC palaikė, skrido be radiolokacinio atsakiklio.
 
Gruodžio 5 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos orlaivį TU-134, skridusį tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dal. Orlaivis skrido su skrydžio planu, su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.07; 10:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *