„Nemylėkite gražių Rusijos merginų“


Didžiosios Britanijos Gynybos ministerija perspėja aukšto rango pareigūnus britus, susiruošusius komandiruotei į Rusiją ar Kiniją. Perspėjimas skamba maždaug taip: „venkite intymių santykių su gražiomis jaunomis merginomis, netikėkite gražiais jų žodeliais“.  

Kodėl tokios griežtos rekomendacijos? Didžiosios Britanijos ministerija turi karčios patirties. Ilgainiui paaiškėdavo, kad gražuolės, neva nuoširdžiai įsimylėjusios Rusijoje ir Kinijoje reziduojančius britų diplomatus, tėra rusų ar kinų slaptųjų tarnybų darbuotojos, siekiančios iš klastos neįtariančių diplomatų išpešti kuo daugiau konfidencialios informacijos.

Į viešumą patekusioje britų rekomendacijoje rašoma, jog Rusijos slaptoji tarnyba FSB dažnai siekia išgauti slaptos informacijos šantažuodama savo potencialias aukas žiniomis apie „santuokinę neištikimybę arba ypatingą, keistą seksualinį aktyvumą“. Šantažo būdas – daugiau negu paprastas; atsisakysi talkinti FSB struktūroms, žmona sužinos apie tavo meilės romanus komandiruotės metu.

Rusijos žvalgybos istorija byloja, jog bent jau KGB ypatingai šaltojo karo metais mėgo „medaus mėnesio“ spąstus. Tik KGB naudojo gražias moteris, kad šios suviliotų Vakarų diplomatus, o štai socialistinės Vokietijos žvalgyba Štazi naudojo gražius, jaunus vyrus, kad šie suviliotų senstančias kapitalistinės Vokietijos sekretores, dirbančias svarbiose VFR institucijose.

„Daily Mail“ publikacijoje užsimenama ir apie įvykį, kurį neseniai aprašė britų leidinys „The Sunday Times“. Taigi Sankt Peterburge prie vieno britų diplomato netikėtai priėjo graži, apie 30-ies metų blondinė ir ėmė kalbėti temomis, kurios domino ir britų diplomatą. Iš pradžių britų diplomatas nieko blogo neįtarė, leidosi į kalbas, bet paskui pajuto kažką negero ir greitai nutraukė pokalbį, grįždamas į viešbutį“.

Minėtoje „Daily Mail“ publikacijoje prisimenamos ir spaudoje jau ne sykį aprašytos gražuolių Jekaterinos Zatuliveter ir Anos Čapman istorijos.

Pavyzdžiui, vienas amerikiečių diplomatas 2009-aisiais Maskvoje buvo įveltas į sekso skandalą, kai internete pasirodė videojuosta, pasakojanti apie jo meilės žaidimus su FSB struktūrų užverbuota prostitute.

Nuotraukoje: garsioji Ana Čapman.

Informacijos šaltinis – Daily Mail.

2014.11.12; 04:22

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *