Nyderlanduose per protestus prieš komendanto valandą kilo susirėmimų su policija


Nyderlanduose per protestus prieš komendanto valandą kilo susirėmimų su policija, sulaikyta per 150 žmonių. EPA-ELTA nuotr.

Nyderlanduose sekmadienį protestai prieš neseniai įvestą komendanto valandą, kuria siekiama pažaboti COVID-19 plitimą, peraugo į susirėmimus su policija ir plėšikavimus visos šalies miestuose, pranešė valdžia, informuoja agentūra „Euronews“.
 
Policija pietiniame Eindhoveno mieste panaudojo vandens patrankas ir ašarines dujas, kad išvaikytų minias žmonių po to, kai riaušininkai apmėtė policininkus akmenimis ir sukėlė gaisrų miesto centre. Sulaikyti mažiausiai 55 žmonės.
Nyderlandų jaunimas puola policiją. EPA – ELTA nuotr.
 
Sostinėje Amsterdame taip pat buvo panaudotos vandens patrankos prieš protestuotojus, susirinkusius centriniame parke. Policija teigia, kad buvo sulaikyta per 100 žmonių.
 
Nyderlanduose šeštadienį įsigaliojo naktinė komendanto valanda, ji trunka nuo 21.00 val. vakaro iki 4.30 val. ryto. Pasak vyriausybės, ši papildoma priemonė yra reikalinga, norint užkirsti kelią labiau užkrečiamų naujojo koronaviruso variantų plitimui. Karantinas šalyje galioja jau nuo gruodžio vidurio.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.01.25; 12:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *