Pablogėjo Boriso Johnsono būklė


Jungtinės Karalystės (JK) premjerui Borisui Johnsonui, naktį praleidusiam intensyvios terapijos skyriuje dėl sustiprėjusių koronaviruso simptomų, buvo tiekiamas papildomas deguonis, tačiau jis gali kvėpuoti be ventiliatoriaus, jo plaučiai nėra ventiliuojami, antradienį teigė ministras.
 
„Premjerui buvo tiekiamas papildomas deguonis“, – LBC radijo transliacijos metu sakė JK kabineto ministras Michaelas Gove’as. Jis teigė, kad kol kas B. Johnsono „plaučiai nėra ventiliuojami“, bet, jei prireiktų, tam skirtas ventiliatorius yra paruoštas.
 
Ligoninėje dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19) gulintis JK premjeras buvo perkeltas į intensyvios priežiūros skyrių pablogėjus jo būklei, vėlai pirmadienį pranešė Dauning Strytas. Premjero biuras nurodė, kad, prireikus, užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas atstovaus premjerui, kol jis gydomas intensyvios priežiūros skyriuje.
 
55 metų amžiaus JK premjeras apie užsikrėtimą naujuoju koronavirusu pranešė prieš daugiau kaip 10 dienų, tačiau, nesitraukiant ligos simptomams, jis paguldytas į ligoninę.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.04.07; 10:50
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.