Parama Ukrainai – sėkmingai įteikta


Noriu informuoti, kad vienas svarbiausių ką tik pasibaigusios ekspedicijos „Broliai: Lietuva-Ukraina‘14“ akcentų – Lietuvos žmonių suaukotų pinigų ir reikalingų daiktų perdavimas Ukrainoje veikiančioms organizacijoms, besirūpinančiomis Ukrainos karinėmis pajėgomis, įvyko sėkmingai.

Per dvi savaites buvo suaukota arti 10 tūkst. litų. Už šiuos pinigus buvo nupirkti akiniai nuo skeveldrų, pirmosios pagalbos medicininiai rinkiniai, termosai maistui, pirštinės, kojinės.

Taip pat buvo perduoti ir žmonių suaukoti viršutiniai rūbai. Dalis pinigų paaukota itin sunkiai sužeisto Ukrainos kario iš Ivano Frankovsko sudėtingoms operacijoms.

Visas paramos paketas buvo įteiktas Ivano Frakovsko srities Liaudies Savigynos koordinatoriams, kurie palaiko tiesioginį ryšį tiek su Ukrainos reguliariąja kariuomene, tiek su Nacionaline gvardija, tiek ir su savanorių batalionais, kovojančiais už Ukrainos teritorinį vientisumą bei nepriklausomybę.

Ekspedicijos nariai – Paulius Saudargas, Laurynas Kasčiūnas, Vytautas Keršanskas, Linas Kojala, Marija Striuogaitytė, Ainė Lazauskaitė, Eglė Samoškaitė ir Vytautas Budreika – nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems, kad mūsų misija įvyktų.

Tepadeda Dievas ukrainiečių tautai kovoje prieš agresorių.

Ekspedicijos vardu – Vytautas Keršanskas.

2014.08.26; 15:18

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *