Paskutiniam Premjero įrašui jo dienoraštyje sukanka vieneri metai


Šîandien jau drąsiai galiu sveikinti dabartinį Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių. Jo paskutinis įrašas interneto dienoraštyje, reklamuojamame Vyriausybės tinklapyje, paskelbtas lygiai prieš metus. Sveikinu Premjerą su puikia viešųjų ryšių priemone ir jos unikalumu – tas pats įrašas išleika aktualus net vienerius metus!

Jau senokai rašiau komentarą “A.Kubilius: „Mes būsime tikrai veikli ir aktyvi Vyriausybė, tikra Permainų Vyriausybė”. Ar tikrai?”. Rašiau pernai. Lygiai taip pat pernai, tik kiek anksčiau, parašiau komentarą “Premjero gyvenimas užstrigo žiemą”.

Nesinori kartoti tų pačių minčių apie tai, kad Premjerui reikėtų dažniau atnaujinti savo dienoraštį viešoje erdvėje, jei jau jį skelbia apskritai. Bent jau taip, kaip tai daro teisingumo ministras Remigijus Šimašius savo bloge. Šį kartą mane aplankė visai kitokie įspūdžiai.

Na, tarkime, Premjeras tikrai yra labai užsimėmęs. Na, tarkime, jis neturi ką ir apie ką rašyti savo bloge. Gal ir patarėjai buvo tokie, kurie nemokėjo patarti, apie ką vertėtų viešai parašyti A. Kubiliui. Bet juk dabar yra dar ir patarėjas Virgis Valentinavičius. Gal bent jis gali ką nors patarti? Juk Virgis vadovavo www.alfa.lt.

Kita evrtus, iš kur bus pas Premjerą laiko savo dienoraščiui. Štai praėjusią savaitę jis dalyvavo Baltijos Ministrų Tarybos (BMT) Ministrų Pirmininkų neformaliame susitikime Mežotnės pilyje Bauskės apskrityje (Latvijos Respublika). Kaip skelbiama Vyriausybės pranešime spaudai, “po išsamių diskusijų su ekspertais, bendrų konsultacijų bei pokalbių su Latvijos Premjeru Valdžiu Dombrovskiu, Estijos Ministru Pirmininku Andrusu Ansipu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius spaudos konferencijos metu išreiškė bendrą trijų Baltijos valstybių Premjerų poziciją dėl krizės suvaldymo”:

„Šis Ministrų Pirmininkų neformalus susitikimas parodė, kad krizės suvaldymo uždaviniai mūsų šalyse praktiškai baigti”.  

Ir jei jau neformalus Ministrų Pirmininkų susitikimas Mežotnės pilyje baigėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos Premjerų draugiškomis slidinėjimo varžybomis pilies parke, tai gal Premjeras susėdęs su Virgiu Valentinavičiumi iš tiesų gali bendrai surašyti naujų įspūdžių? Nors truputį šviesesnių, optimizmu dvelkiančių. O ne vien tik vis dar kabančius internete “oras subjuręs, neišslidinėta žiema praranda paskutinį sniegą, bet viskas dvelkia gaivinančia ramuma”. Žmonėms reikia ne tik ramybės, bet ir permainų. Gerų permainų. Tokių, kurias deklaravo Permainų koalicija ir Vyriausybė.

www.dainius.org

2010.01.26

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *