Per Naujųjų metų nakties gaisrą Vokietijos zoologijos sode žuvo dešimtys gyvūnų


Zebras. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Per Naujųjų metų naktį Vakarų Vokietijoje esančio Krėfeldo miesto zoologijos sode kilusį gaisrą žuvo daugiau nei 30 įvairių gyvūnų, tarp kurių – šimpanzės, orangutangai ir dvi pagyvenusios gorilos. Apie tai trečiadienį pranešė zoologijos sodo vadovai ir avarinės tarnybos.
 
Zoologijos sodo feisbuke paskelbtoje žinutėje teigiama, kad įvyko „nesuvokiama tragedija ir išsipildė baisiausios baimės. Beždžionių zonoje nėra gaisrą išgyvenusių gyvūnų“.
 
Pasak policijos pareigūnų, gaisro priežastys kol kas nenustatytos. Zoologijos sodo darbuotojai teigia esantys ištikti šoko, tad lankytojai pirmąją Naujųjų metų dieną nebus priimami.
 
Pasak įstaigos atstovės spaudai, liepsnose taip pat žuvo įvairių paukščių ir didieji šikšnosparniai („skraidančios lapės“). Netoliese įrengtame aptvare laikoma jauna septynių gorilų šeima nenukentėjo.
 
Krėfeldo zoologijos sodas, esantis maždaug už 15 km nuo Diuseldorfo, kasmet sulaukia apie 400 tūkst. lankytojų, kurie labiausiai domisi drambliais, leopardais ir raganosiais. Beždžionių zona zoologijos sode atidaryta 1975 metais.
 
Informacijos šaltinis – ELTA ir DPA
 
2020.01.02; 03:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *