„Pigu.lt“ atidaro didžiausią parduotuvę Baltijos šalyse


„Pigu.lt“ atidaro didžiausią parduotuvę Baltijos šalyse ir „drive-in“ prekių atsiėmimo punktą. „Pigu.lt“ nuotr.

Prekybos centras internete „Pigu.lt“ atidaro didžiausią Baltijos šalyse parduotuvę. Po vienu stogu Vilniuje bus daugiau kaip 10 tūkst. pavadinimų prekių. Tris kartus prekybinį plotą padidinusi „Pigu.lt“ greta parduotuvės atidaro ir „drive-in“ prekių atsiėmimo punktą, kuriame internetu prekes bus galima atsiimti saugiau, neišlipant iš automobilio. 
 
„Pačios ryškiausios rinkos tendencijos rodo klientų lūkestį įsigytą prekę gauti tą pačią dieną ir kuo greičiau. Interneto ir fizinis verslai susilieja ir papildo vienas kitą, todėl investuojame į prekybinį plotą ir sandėlį, kurie sudaro galimybę aptarnauti klientus rekordiškai greitai“, – sako „Pigu“ vadovas Dainius Liulys. 
 
Naujoji parduotuvė, įsikūrusi Laisvės per. 75, užima 900 kv. m ir yra tris kartus didesnė nei prieš tai buvusi parduotuvė Saltoniškių g. Vilniuje. Prie parduotuvės įkurtas ir 3,5 tūkst. ploto „Pigu.lt“ sandėlis, kuris užtikrins internetu užsakytų prekių išdavimą. Iš viso parduotuvėje ir sandėlyje sukurta 100 darbo vietų, švenčių ir išpardavimų dienomis planuojamos papildomos laikinos darbo vietos. Į naują biuro, prekybos ir sandėlių kompleksą „Pigu.lt“ investavo daugiau nei 2 mln. eurų, patalpų nuomos sutartis pasirašyta 10 metų.
 
Atsiimti pirkinius – pro automobilio langą
 
Pasak D. Liulio, naujoje parduotuvėje prekes bus galima atsiimti ir neišlipus iš automobilio. „Šią inovaciją norėjome pasiūlyti, atsižvelgdami į pandemijos keliamus iššūkius ir klientų norą apsipirkti greitai, saugiai ir patogiai“, – teigia D. Liulys. 
 
„Pigu.lt“ atsiėmimo punktas veiks „drive-in“ principu, įmonės klientų patogumui šalia parduotuvės įkurta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Įmonė tikisi, kad šia paslauga susidomės 15–20 proc. pirkėjų įsigyjančių prekes internetu.
 
Pirkėjams pamaloninti – visą dieną truksianti šventė
 
Šį ketvirtadienį duris atversiančioje „Pigu.lt“ parduotuvėje nebus apsieita ir be atidarymo šventės, kurios metu lauks nuolaidos, dovanos ir pramogos.
 
„Mes, verslininkai, džiaugiamės savo verslo sėkme, plėtra ir norime šia gera emocija pasidalinti su savo esamais ar potencialiais pirkėjais. Tai padėka jiems už lojalumą renkantis „pigu.lt“. Taigi kviečiame pramogauti ir švęsti kartu“, – kvietė D. Liulys.
 
Pirkėjų lauks ne tik įvairūs prizai, ledai ar cukraus vata, bet ir šalyje dar nematyta pramoga. Atidarymo šventės metu lankytojai bus kviečiami dalyvauti Lietuvoje alternatyvų neturėjusioje atrakcijoje – ledo kirtikliais ir kitomis priemonėmis išlaisvinti specialioje ledo skulptūroje užšaldytus prizus. Pralaužus ledo sluoksnį, jame lauks vertingos dovanos – kosmetikos prekės, išmanieji laikrodžiai ar net mobilieji telefonai.
 
„Pigu.lt“ priklauso didžiausiai Baltijos šalyse e. prekybos bendrovei „PHH Group“. Ji buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose prekiauja daugiau nei 3000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 1,5 mln. prekių. Lankytojų skaičius per metus siekia apie 145 milijonus.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.08.20; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *