„Senukai“ prekiauja maisto produktais


„Senukai“ prekiauja maisto produktais. Įmonės nuotr.

Prekybos tinklas „Senukai“, vadovaudamasis Vyriausybės nutarimu dėl verslo reguliavimo karantino laikotarpiu, sudaro gyventojams galimybę savo parduotuvėse esančiuose „Food Core“ skyriuose saugiai įsigyti būtiniausių maisto produktų. Šią veiklą tinklas pradėjo dar pirmojo karantino metu pavasarį.
 
Pasak „Kesko Senukai“ atstovės Elonos Uckutės, pirkėjams siūlomas platesnis maisto prekybos vietų pasirinkimas padeda spręsti pandemijos iššūkius – sumažinti kontaktų riziką ir valdyti srautus šalies mastu.
 
Vyriausybės nutarimu, karantino laikotarpiu leidžiama veikti parduotuvėms, kurių pagrindinė veikla yra prekyba maisto produktais.
 
„Griežtai vadovaujamės naujuoju Vyriausybės sprendimu. Dar pirmojo karantino metu supratome, kad žmonėms svarbu turėti alternatyvių prekybos vietų, kuriose jie galėtų įsigyti maisto produktų. Atsižvelgdami į tai, prekybos centruose „Senukai“ esame atidarę „Food Core“ maisto prekių parduotuves, kuriose saugiai prekiaujame kasdienio vartojimo maisto produktais. Ir tai šiuo metu yra pagrindinė mūsų veikla“, – pranešime žiniasklaidai sako E. Uckutė.
 
Maisto produktų šiuo metu galima įsigyti 17-oje „Senukų“ parduotuvių: trys iš jų įsikūrusios Vilniuje, keturios Kaune, dvi Klaipėdoje, po vieną Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Ukmergėje, Mažeikiuose, Telšiuose, Druskininkuose ir Utenoje.
 
Pasak E. Uckutės, Vilniuje, Lukšio g. 34, ir Kaune, Islandijos pl. 32, įsikūrusių „Senukų“ parduotuvių maisto skyriuose klientai gali įsigyti pieno, duonos, mėsos, žuvies gaminių jūros gėrybių, šaldytų ir šviežių kulinarijos ir konditerijos produktų, bakalėjos prekių, saldėsių, įvairių užkandžių bei gėrimų. Čia klientai taip pat ras šviežių užkandžių bei čia pat ruošiamų kepinių.
 
Kituose „Senukų“ prekybos centruose maisto skyriaus asortimentą sudaro ilgai negendantys maisto produktai: miltai, makaronai, aliejus, konservuotos daržovės ir mėsos konservai, kava, arbata, padažai, saldėsiai, gaivieji gėrimai ir kt.
 
Ilgai negendančių maisto produktų taip pat galima įsigyti ir elektroninėje parduotuvėje.
 
Vykdant Vyriausybės sprendimą ir apribojus fizinių prekybos centrų veiklą, nuo trečiadienio „Senukų“ pirkėjai tiek kalėdines dovanas, tiek statybines medžiagas, remonto, buities bei laisvalaikio prekes raginami užsisakyti internetu, telefonu bei elektroniniu paštu. Meistrai, naujakuriai bei statybų profesionalai prekes gali saugiai įsigyti telefonu ir el. paštu – juos aptarnauja „Senukų“ didmeninės prekybos skyriai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.17; 00:45
print

Vienas komentaras

  • Suprantu, kas yra ,,Senukai”, bet visai nesuprantu, kas yra „Food Core“. Kaip galiu pasitikėti, pirkti tai, ko nesuprantu, kas tai yra? Juolab, kad to, neaišku ko pardavėjas neparodė man pagarbos, nepasistengė su manim mano žemėje mano kalba kalbėti ir rašyti. Kai aš svetur buvau, su tos šalies gyventojais jų kalba kalbėjau, nes to reikalauja mandagumas.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *