Platinami netikri šaukimai į Lietuvos kariuomenę


Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba ( KPKT) praneša nei savivaldybėms, švietimo ar kitoms įstaigoms, nei karo prievolininkams nesiuntusi nurodymų 2020 m. gruodžio 10 d. vykdyti šaukimo procedūras ir atvykti į regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius bei poskyrius.
 
KPKT pažymi, kad gruodžio 9 dieną tam tikriems adresatams elektroniniu būdu platintas melagingas pranešimais su antrašte „Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba patikslina karo prievolininkų sąrašus“.
 
2020 metų šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ( NPPKT) buvo užbaigtas šių metų gruodžio 7 d., o nauji karo prievolininkų sąrašai bus sudaromi 2021 m. sausio 7 dieną. Taip pat, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, nuo lapkričio 7 d. iki karantino pabaigos, buvo pakeista karo prievolininkų aptarnavimo tvarka ir visi jaunuoliai buvo kviečiami pateikti duomenis bei kontaktuoti su KPKT nuotoliniu būdu ir nevykti į KPKT skyrius ir poskyrius.
 
Visa oficiali informacija apie šaukimo procedūras, naujienas ir pokyčius yra skelbiama interneto svetainėse karys.lt ir kam.lt arba paskambinus nemokamu tel. 880012340.
 
KPKT ragina ignoruoti tokio pobūdžio melagingus pranešimus ir informuoti atitinkamas institucijas, taip pat ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.10; 12:44
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *