„Playboy“ viršeliui nusifotografavusi Prancūzijos ministrė sukėlė kritikos audrą


Erotika. Slaptai.lt nuotr.

Paryžius, balandžio 4 d. (dpa-ELTA). „Playboy“ žurnalo viršeliui nusifotografavusi Prancūzijos ministrė sukėlė kritikos audrą. Nors nuotraukoje ji nėra nuoga, Marlène Schiappa priversta aiškintis.
 
„Visur ir visada svarbu ginti moterų teisę disponuoti savo kūnu, – sakė 40-metė ministrė, kuri vyriausybėje yra atsakinga už socialinę ir solidarumo ekonomiką. – Prancūzijoje moterys laisvos“. Tačiau tai esą nepatinka tamsuoliams ir veidmainiams.
 
Žurnalas spausdina interviu su M. Schiappa, kuriame ji kalba apie feminizmą ir moterų teises. Nuotraukose ji vilki balstą suknelę ir yra iš dalies apsigaubusi Prancūzijos vėliava.
Erotika ar menas. Slaptai.lt foto
 
Tarp pasipiktinusių ministrės sprendimu pozuoti erotiniam žurnalui buvo ir premjerė Elisabeth Borne. Esą tuo metu, kai Prancūzija aršiai ginčijasi dėl pensijų reformos, visiškai netinkamas laikas fotosesijoms. Tačiau vidaus reikalų ministras Géraldas Darmaninas gynė kolegę. M. Schiappa turi stilių ir charakterį, teigė jis. Būti laisva moterimi esą nėra taip paprasta.
 
Prancūziškame leidinyje išspausdintas nuotraukas gynė ir „Playboy“. M. Schiappa yra labiausiai tinkanti pozuoti ministrė, „nes ji kovoja už moterų teises ir suprato, kad „Playboy“ nėra žurnalas seniems mačo, o gali būti feminizmo įrankis“, agentūrai AFP sakė leidėjas Jeanas Christophe‘as Florentinas.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2023.04.04; 15:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *