Po nužudymo degalinėje Vokietijos policija perspėja


Medicininė kaukė. EPA-ELTA nuotr.

Vokietijos žemėje, kurioje per ginčą dėl kaukės dėvėjimo buvo nušautas degalinės darbuotojas, policija ketvirtadienį perspėjo, kad netoleruos „nusikaltimo mėgdžiotojų“ po to, kai dar vienas vyras panašiai pagrasino prekybos centro darbuotojai.
 
Reino krašto-Pfalco žemės Šveicho miestelyje, esančiame maždaug už 50 km į vakarus nuo Idar-Oberšteino, kur buvo nužudytas degalinės darbuotojas, vyriškis pasakė kasininkei, kad gali ją nušauti, kai ji padarė pastabą, kad kaukę reiktų dėvėti taisyklingai. Tada jis išėjo iš prekybos centro.
 
Policija nustatė, kad įtariamasis yra 56 metų vyras iš Tryro miesto, ir išdavė kratos orderį jo gyvenamajai vietai. „Viena vertus, tiriami grasinimai, kita vertus, galimas ir pranešimas apie nusikalstamą veiką“, – pranešė policijos atstovas žiniasklaidai.
 
„Imamės griežtų veiksmų prieš tokius grasinimus, – sakė Tryro policijos viršininkas Friedelis Durbenas. – Tokie nusikaltimai gąsdina gyventojus ir nebus toleruojami“.
 
Savaitgalį buvo nušautas 20-metis degalinės darbuotojas po to, kai greičiausiai du kartus vienam vyrui pasakė, kad kaukės yra privalomos. Šiuo metu 49 metų vokietis yra sulaikytas.
 
Živilė Aleškaitienė (DPA)
 
2021.09.24; 13:00
print