Prezidentė pareiškė užuojautą dėl diplomato V. A. Dambravos mirties


Šeštadienis, vasario 6 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl iškilaus Lietuvos diplomato, atsidavimo ir nuoširdžiausios tarnybos savo šaliai patrioto Vytauto Antano Dambravos.

Pasak Prezidentės, V. A. Dambrava kolegas ir draugus visada žavėjo savo entuziazmu ir energija bei didžiuliu atsakomybės jausmu. Lietuvos okupacijos metu, jo kilni asmenybė tapo neatsiejama ir Lietuvos įvaizdžio dalimi, ilgametės ir turtingos V. A. Dambravos karjeros metu, padėjusi žmonėms visame pasaulyje pažinti mūsų šalį.

„Nepaisydamas priverstinio Tėvynės palikimo, V. A. Dambrava išliko ištikimiausias savo valstybės pilietis, visada garbingai gynęs Lietuvos interesus ir puoselėjęs lietuvybę. Grįžęs į Tėvynę lemiamais valstybės atkūrimo metais, V. A. Dambrava atsakingai ėmėsi labai svarbaus Lietuvai diplomatinio darbo, vėl tvirtai gindamas jos interesus. Nenuilstama ir nuoširdi šio Lietuvos diplomato veikla buvo nepakeičiama įtvirtinant mūsų šalį kaip nepriklausomą, saugią, ir gerbiamą valstybę – neatskiriamą Europos ir visos euroatlantinės bendruomenės dalį.“, – rašoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė pareiškė užuojautą Vytauto Antano Dambravos šeimai ir artimiesiems, garbės su juo dirbti turėjusiems žmonėms ir visai Lietuvos valstybės tarnybos ir diplomatinei bendruomenei, kuriems šis iškilus žmogus ir toliau išliks pilietiškumo ir ištikimybės savo šaliai pavyzdžiu.

Nuotraukoje: diplomatas Vytautas Antanas Dambrava.

Informacijos šaltinis – Prezidentės spaudos tarnyba.

2016.02.06; 18:35

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.