Prezidento sūnus pakomentavo „Porošenkos laiškus Rusijos saugumo tarnybai FSB“


Saugokitės – FSB

Liaudies deputatas, Ukrainos prezidento sūnus Aleksejus Porošenka pareiškė, kad išspausdinta informacija apie tariamus Petro Porošenkos laiškus Rusijos slaptąjai tarnybai FSB, neva išsiųstus 2007 metais, suteikė jam dingstį „prisiminti malonius gyvenimo momentus“.

Liaudies deputatas, Ukrainos prezidento sūnus Aleksejus Porošenka pareiškė Facebook‘e, jog gailisi, kad nesutiko savo žmonos Julijos ketvertą metų anksčiau.

Taip jis pakomentavo išspausdintą informaciją apie tariamus Ukrainos prezidento Petro Porošenkos laiškus Rusijos Federalinei saugumo tarnybai 2007 metais.

Gruzijos televizijos kanalas Rustavi-2 sausio 13 dieną paskelbė neva tai kreipimųsi į FSB kopijas, kur tuometis liaudies deputatas Porošenka žada nebeužsiimti „antirusiška veikla“. 2007 metų vasario 3 dieną Porošenkos neįleido į Rusiją. Vėliau sužinota, kad jam uždrausta įvažiuoti į šalį. „Reguliariai lankausi Sankt Peterburge, kur gyvena mano vyresniojo sūnaus Aleksejaus žmonos tėvai“,– sakoma Rustavi-2 paskelbtame neva tai Porošenkos laiške FSB.

Ukrainos Prezidento Administracija pareiškė, jog ši informacija yra „žemo lygio klastotė ir „feikas“, pagamintas ir įmestas televizijos kompanijai Rustavi-2 būtent Rusijos specialiųjų tarnybų“. „Iškalbingiausiai apie FSB nesėkmę liudija faktas, kurį lengva patikrinti. Aleksejus Porošenka susituokė Kijeve 2013 metų rugsėjy, todėl Petro Porošenkos vyresnysis sūnus 2007 metais žmonos neturėjo“, – pranešė AP sausio 14-ąją.

„Šiandien atsirado dingstis dar kartą prisiminti malonius gyvenimo momentus. Kaip viskas prasidėjo, kai pirmą kartą pamačiau savo būsimąją žmoną per paskaitą „Strategy, Structure and Incentives„, kai mokiausi INSEAD pagal MBA programą 2011 metais. Ir visas neužmirštamas emocijas ir jausmus po to: pirmąjį pasimatymą, pasiūlymą tekėti ir pačias vestuves. Julija Porošenko, labai apgailestauju, kad nesutikau Tavęs bent jau ketveriais metais anksčiau, nes kiekviena diena su tavimi – tai laimė“, – parašė Aleksejus Porošenka.

Gruzijos televizijos kompanijos Rustavi-2 Informacijos tarnybos viršininkas Nodaras Meladzė tvirtino, kad neabejoja, jog Porošenkos laiškai, neva tai jo paties rašyti 2007 metais, tikri. Pasak televizijos kanalo atstovo, Porošenkos kreipimosi kopiją pateikė konfidencialus šaltinis. Bet Meladzė atsisakė pranešti, būtent kas yra Rustavi-2 šaltinis.

Informacijos šaltinis – Gordonua.com leidinys

2018.01.17; 04:00

print