Princas Harry‘is su žmona paprašyti atlaisvinti savo būstą JK


Princas Harry‘is su žmona Meghan. EPA-ELTA nuotr.

Londonas, kovo 1 d. (AFP-ELTA). Praėjus trejiems metams po persikėlimo į Kaliforniją princas Harry‘is ir jo žmona Meghan, anot žiniasklaidos, netenka savo namų Didžiojoje Britanijoje – Frogmoro kotedžo Vindzoro pilies teritorijoje. Laikraščiai „The Sun“ ir „The Daily Telegraph“ trečiadienį pranešė, kad karalius Karolis III šį kotedžą kaip naujus namus pasiūlė dėl seksualinio išnaudojimo skandalo į nemalonę patekusiam savo broliui princui Andrew.
 
Karalienė Elžbieta II Frogmoro kotedžą padovanojo Harry‘iui ir Meghan vestuvių proga. Sasesko hercogas ir hercogienė jam įrengti išleido 2,4 mln. svarų (2,7 mln. eurų). 2020–aisiais princas su sutuoktine oficialiai atsisakė savo karališkųjų pareigų ir persikraustė į Kaliforniją. Anot žiniasklaidos, sausį – likus kelioms dienoms iki pasirodant daug dėmesio sulaukusiai princo Harry‘io autobiografijai – jie buvo paraginti galutinai atlaisvinti Frogmoro kotedžą.
 
Bulvarinis laikraštis „The Sun“ praėjusį mėnesį pranešė, kad Andrew netrukus gali netekti savo 30 kambarių karališkojo namo. Karalius Karolis III esą nuo balandžio ketina naikinti broliui kasmet skiriamą 280 000 eurų išmoką. Dėl to princui Andrew gali pritrūkti lėšų būsto, kuriame jis gyvena kartu su buvusia žmona Sarah‘a Ferguson, išlaikymui. Karalius dabar esą siūlo jam keltis į kotedžą.
 
Bakingamo rūmai šios informacijos komentuoti nenorėjo.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2023.03.02; 07:42
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *