Rasa Juknevičienė: „Socialdemokratas A. Sysas melavo“


Seimo vicepirmininkas, Lietuvos socialdemokratų partijos rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas atsiuntė atsakymą į parlamentarės Rasos Juknevičienės klausimus jam dėl jo šmeižikiškų pasisakymų Vytauto Landsbergio adresu LRT laidoje „Panorama“ (2015 11 24).

Pasak R. Juknevičienės, „iš jo atsakymų, tiksliau, neatsakymų, yra aišku, kad A. Sysas melavo“.

„Apgailėtina, kad melavo sąmoningai, žinodamas, kad meluoja. Nes jei būtų suklydęs ar suklaidintas, būtų atsiprašęs. Kadangi A. Sysas yra Lietuvos socialdemokratų partijos rinkimų štabo pirmininkas, jo melas yra visos jo partijos melas, nes niekas dėl jo melo neatsiprašė“, – teigia R. Juknevičienė.

Primename, kad A. Sysas š.m. lapkričio 24 d. LRT laidoje „Panorama“ taip pasisakė apie pirmąjį faktinį nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovą, LR Aukščiausios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininką Vytautą Landsbergį, kuriam Seimas neskyrė Laisvės premijos:

„Laisvės premija turėtų būti, na, toks jungiantis toks, tikrai, kad visa tauta palaikytų tą kandidatūrą, nes būtent keliami aukštesni reikalavimai, ir aš asmeniškai negalėčiau ir negaliu skirti premiją žmogui, kuris galėjo sau laisvai išvadinti trečdalį ar pusę Lietuvos raudonom utėlėm, arba šunauja, arba visokių kitokių gražių žodelių, kuriuos ponas Landsbergis turėjo savo leksikone“.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: parlamentarė Rasa Juknevičienė.

Informacijos šaltinis – tsajunga.lt.

2015.12.22; 11:19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *