Rastas dingusio Seulo mero Park Won-soono lavonas


Pietų Korėjos pareigūnai surado anksčiau dingusio Seulo mero Park Won-soono lavoną. Tai ketvirtadienį pranešė Kinijos televizijos kanalas CGTN, remdamasis savo šaltiniais.
 
Savo ruožtu Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“ informuoja, kad miesto vadovo paieška tęsiama. Apie jo dingimą policijai pranešė Park Won-soono duktė. Ji teigė, kad tėvas „išėjo iš namų prieš keturias ar penkias valandas, palikęs raštelį, panašų į testamentą“.
 
Policijos ir merijos duomenimis, miesto vadovas paliko savo rezidenciją apie 10 valandą 44 minutės vietos laiku. Jis dėvėjo tamsius drabužius, turėjo juodą kuprinę. Prieš tai Seulo administracija paskelbė pranešimą, kad „dėl susiklosčiusių aplinkybių“ atšaukiamas vienas iš mero darbotvarkėje numatytų renginių.
 
Kaip informuoja „Yonhap“, meras ketvirtadienį 16 valandą 40 minučių vietos laiku turėjo susitikti su Subalansuotos nacionalinės plėtros komiteto prie prezidento vadovu Kim Sa-yeolu.
 
Seulo mero telefono signalas paskutinį kartą buvo užfiksuotas Pietų Korėjos sostinės šiaurinėje dalyje esančiame Seongbuko rajone, prie Gilsangsos šventyklos. Paieškų operacijoje dalyvauja apie 200 žmonių, pasitelkti tarnybiniai šunys ir bepilotės skraidyklės.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.07.09; 15:52
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *