Rūmai: karalienė Elžbieta II palaiko „Black Lives Matter“ judėjimą


Karalienė Elžbieta II palaiko „Black Lives Matter“ judėjimą. EPA-ELTA nuotr.

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II ir visa karališkoji šeima palaiko „Black Lives Matter“ judėjimą, teigė vienas karalienės atstovas.
 
Pirmasis juodaodis Londono lordas leitenantas seras Kenas Olisa stočiai „Channel 4“ atskleidė, kad po George’o Floydo mirties Jungtinėse Valstijose jis su karališkosios šeimos nariais aptarė rasizmo temą.
 
Interviu kanalui jis teigė: „Su karališkosios šeimos nariais aptariau rasės temą, ypač per pastaruosius 12 mėnesių po George’o Floydo incidento. Tai karšta pokalbių tema. Kyla klausimas, ką dar galime padaryti, kad įpareigotume visuomenę pašalinti šias kliūtis.“
 
„Jie (karališkosios šeimos nariai) aistringai rūpinasi, kad šią tautą vienytų vienodos vertybės“, – teigė seras K. Olisa.
 
Paklaustas, ar rūmai palaiko „Black Lives Matter“ judėjimą, jis pareiškė: „Vienareikšmiškai – taip.“
 
Apie tai skelbiama po to, kai princas Harry’is ir jo žmona Meghan per anksčiau šiemet Oprah Winfrey duotą interviu apkaltino karališkąją šeimą rasizmu. Meghan tuomet teigė, kad neįvardytas karališkosios narys, tačiau ne karalienė ar jos velionis vyras princas Philipas, nerimavo, kokios odos spalvos gims jos pirmasis sūnus Archie’is.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.09.10; 17:42
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *