Rusijoje teisiama JAV krepšininkė B. Griner pripažįsta savo kaltę


JAV krepšininkė B. Griner pripažino savo kaltę. EPA-ELTA nuotr.

Maskva, liepos 7 d. (dpa-ELTA). Rusijoje teisiama JAV krepšininkė Brittney Griner procese dėl narkotikų laikymo pripažino savo kaltę. Tai ketvirtadienį iš teismo salės Chimkuose pranešė rusų naujienų agentūros. B. Griner taip pat pareiškė nenorėjusi daryti nusikaltimo, tačiau esą labai skubėjo kraudamasi daiktus. Ji vasarį buvo sulaikyta Maskvos Šeremetjevo oro uoste.
 
Olimpiados nugalėtoja kaltinama narkotikų laikymu, jos procesas prasidėjo praėjusį penktadienį. Jei bus nuteista, B. Griner grės iki 10 metų kalėjimo.
 
Sportininkė parašė laišką, prašydama JAV prezidento Joe Bideno pagalbos. Vašingtonas kritikuoja, kad B. Griner neteisėtai laikoma nelaisvėje. Maskva tuo tarpu neigia, kad šis procesas yra politiškai motyvuotas. Per kontrolę oro uoste jos bagaže rasta hašišo aliejaus. Jo kiekis tebuvo 0,5 gramo.
 
B. Griner nuo 2015 žaidė „UMMC Jekaterinburg“ komandoje Urale. Su šiuo klubu ji keturis kartus laimėjo Eurolygą. B. Griner laikoma viena geriausių krepšininkių JAV moterų profesionalų lygoje WNBA. Su „Phoenix Mercury“ ji 2014 metais laimėjo pirmenybes, su JAV nacionaline rinktine tapo dukart olimpine čempione, taip pat du kartus iškovojo auksą pasaulio čempionatuose.
 
Daug JAV profesionalių krepšininkių, kaip B. Griner, žaidžia ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.07.08; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *