Rusijos diplomatai teigia negavę oficialios informacijos apie savo piliečių sulaikymą


Aleksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas. EPA – ELTA nuotr.

Rusijos ambasada Baltarusijoje neturi oficialios informacijos iš kompetentingų Baltarusijos institucijų apie RF piliečių sulaikymą. Tai trečiadienį naujienų agentūrai TASS pareiškė Rusijos ambasadorius Baltarusijoje Dmitrijus Mezencevas.
Vagnerio grupės samdiniai slepia veidus. Youtube.com nuotr.
 
„Ambasada neturi oficialios informacijos apie RF piliečių sulaikymą Baltarusijoje, – sakė diplomatas. – Ambasada jos prašys kompetentingas Baltarusijos institucijas“.
 
Kiek vėliau Rusijos diplomatinė misija tviteryje pranešė, kad jau kreipėsi į Baltarusijos žinybas, prašydama informacijos apie Rusijos piliečių sulaikymą.
 
Valstybinė naujienų agentūra „BelTA“, remdamasi Baltarusijos teisėsaugos institucijomis, trečiadienį pranešė, jog šalyje sulaikyti RF piliečiai, kurie yra „privačios karinės Vagnerio kompanijos“ darbuotojai ir atvyko į šalį, kad destabilizuotų padėtį Baltarusijoje prezidento rinkimų laikotarpiu. Sanatorijoje prie Minsko buvo sulaikyti 32 žmonės, kuriuos „BelTA“ vadina privačios karinės kompanijos darbuotojais, dar vienas žmogus buvo sulaikytas Baltarusijos pietuose.   
 
Iš viso, Baltarusijos teisėsaugos institucijų duomenimis, į šalį galėjo būti atsiųsta daugiau kaip 200 tokių agentų.
 
Maskva jau ne kartą pareiškė, kad nesikiša į rinkimų procesus Baltarusijoje.
 
Baltarusijos prezidento rinkimai įvyks rugpjūčio 9 d.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.07.30; 07:06
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.