Rusijos žiniasklaidoje dažniausiai minimi V. Putinas, V. Zelenskis ir D. Trumpas


Vladimiras Putinas. Priešo žvilgsnis. Slaptai.lt nuotr.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kaip įprasta, yra dažniausiai minimas asmuo Rusijos žiniasklaidos priemonėse, rašančiose apie politiką ir ekonomiką.
 
Antroji vieta šiame reitinge tenka Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui, trečioji – JAV prezidentui Donaldui Trumpui.
 
Kaip rodo naujienų agentūros „Interfax“ sukaupti duomenys, V. Putinas Rusijos žiniasklaidoje liepą buvo paminėtas apie 297 tūkst. kartų. Nuo jo beveik dukart atsiliko V. Zelenskis, kurio kraityje – kiek mažiau nei 156 tūkst. paminėjimų.
 
Po Rusijos ir Ukrainos lyderių rikiuojasi D. Trumpas. Jo vardas Rusijos žiniasklaidoje skambėjo beveik 95 tūkst. kartų. Ketvirtoje reitingo vietoje – Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas su 61 tūkst. paminėjimų.
 
Ukrainos prezidento rinkimus pralaimėjęs buvęs šalies lyderis Petro Porošenka liko penktas. Jo vardas liepą minėtas 53 tūkst. kartų.
V. Zelenskis. EPA-ELTA nuotr.
 
Po jo rikiuojasi V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka ir buvęs Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius.
 
Po protestų Maskvoje ir informacijas apie masinius areštus Rusijos žiniasklaidoje liepą kur kas dažniau nei ankstesniais mėnesiais skambėjo opozicionieriaus Aleksejaus Navalno vardas, jis reitinge – devintas.
 
Į dešimtuką taip pat pateko Maskvos meras Sergejus Sobianinas.
 
Liepą iš dažniausiai Rusijos žiniasklaidoje minimų asmenų dešimtuko iškrito birželį aktyviau aptarinėti netikėtai sulaikytas interneto portalo „Meduza“ žurnalistas Ivanas Golunovas, Kinijos prezidentas Xi Jinpingas, Sankt Peterburgo gubernatorius Aleksandras Beglovas ir Kazachstano prezidentas Kasymas-Žomartas Tokajevas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.08.02; 06:41
print