S. Dion dėl sveikatos problemų atšaukia koncertus


S. Dion dėl sveikatos problemų atšaukia koncertus. EPA-ELTA nuotr.

Las Vegasas, spalio 20 d. (dpa-ELTA). 53-ejų atlikėja Céline Dion dėl sveikatos problemų atšaukė savo pasirodymus Las Vegase. „Sunkūs ir besitęsiantys raumenų spazmai“ neleidžia dainininkei stovėti ant scenos, sakoma jos tinklapyje. S. Dion taikomas gydymas, ji esą šiuo metu negali dalyvauti planuotų pasirodymų repeticijose.
 
Pasiruošimas šou vyko aštuonis mėnesius. Anot atlikėjos, jai labai liūdna, kad tenka nuvilti gerbėjus, tačiau dabar ji esą visą savo dėmesį turi sutelkti į savo sveikatą.
 
Lapkričio 5 dieną kazino mieste Las Vegase turėjo startuoti naujasis S. Dion šou. Iki vasario pradžios atšaukta per 20 planuotų pasirodymų. Tačiau, kaip teigiama tinklapyje, atlikėja kovo 9-ąją ketina tęsti savo pasaulines gastroles.
 
Kanados žvaigždė nuo 2003 iki 2019 metų su pertraukomis reguliariai koncertavo Las Vegase. 2007-aisiais po penkerius metus trukusio šou „A New Day“ ji baigė pasirodymus, tačiau 2011-ųjų pavasarį sugrįžo. 2014-2015 metais dainininkė padarė pertrauką dėl savo vyro René Angélilio ligos, kad galėtų juo rūpintis. Kai sutuoktinis 2016 metų pradžioje mirė, S. Sion atnaujino koncertus.
 
2019 metų lapkritį trijų vaikų motina išleido albumą „Courage“. Iš viso S. Dion visame pasaulyje yra pardavusi daugiau kaip 250 mln. įrašų. Ji laikoma vienas sėkmingiausių savo kartos dainininkių.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.10.20; 10:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *