Šalies vadovė pasveikino Seimą su pavasario sesija


Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradiciškai laišku su pavasario sesijos pradžia pasveikino Seimo narius.

Ger­bia­mie­ji Sei­mo na­riai,

Svei­ki­nu Jus, pra­dedančius paskutinę XI Seimo kadencijos pavasario sesiją. Artėjate prie galutinio per ketverius metus atliktų darbų finalo, kurio pagrindiniai vertintojai bus Jūsų rinkėjai ir visa Lietuva.

Jūsų parlamentinės veiklos rezultatams bus neabejingi ir svetur gyvenantys, bet grįžti į Tėvynę norintys mūsų žmonės.   

Taigi likusi pusė metų – ypatinga kadencijos atkarpa, per kurią dar galite nemažai nuveikti, užbaigti anksčiau pradėtus projektus, svarbius Jums mandatą patikėjusiems žmonėms ir valstybei.  

Šis finalinis etapas, kuriam neišvengiamai darys įtaką rinkimų kampanija, visam parlamentui ir kiekvienam jo nariui, frakcijoms ir komitetams kelia reikalavimus, susijusius su išmintingos atrankos ir apsisprendimo klausimais: kas tikrai yra neatidėliotina, kas iš tiesų tarnauja Lietuvos žmonių interesams – atitinka šių dienų gyvenimo realijas ir bus svarbu ateityje, ką dar įmanoma pasiekti bendru sutarimu, o ką teks palikti būsimam Seimui.  

Linkiu neeikvoti brangaus laiko tarpusavio konfliktams, kurie nėra susiję su esminiais Jūsų principais, ištikimybe vertybėms ir žmonėms duotais įsipareigojimais. Parlamentaro laikas – irgi valstybės resursas, apmokėtas visų mokesčių mokėtojų.    

Gyvename tokiu metu, kai kiekvienas sprendimas turi būti paremtas giliomis įžvalgomis, įvertinant Lietuvos, regiono, Europos ir pasaulio kontekstą su jo daugiaplaniais iššūkiais.  

Todėl kviečiu visus likusius kadencijos mėnesius ir savaites išnaudoti kuo produktyviau, pasiremti skaidriu tarpinstituciniu bendradarbiavimu ir geranorišku dialogu.

Informacijos šaltinis – Prezidentės spaudos tarnyba.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2016.03.11; 06:33

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *