SAM patikslino informaciją apie infekuotą mediką iš Ukmergės


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Visuomenės informavimo grupė pateikė patikslintą informaciją apie koronavirusu užsikrėtusio asmens – mediko iš Ukmergės – darbovietę. Naujame pranešime nebeminima, kad medikas dirbo Kauno klinikų skubios pagalbos skyriaus konsultuojančiu gydytoju ir Vilniaus „Kardiolitos” klinikoje.
 
Tarp kovo 19 dieną jau nustatytų koronavirusu apsikrėtusiųjų asmenų – medikas iš Ukmergės, dirbantis Ukmergės ligoninėje. Tikėtina, kad asmuo turėjo tiesioginį kontaktą su kolegomis, anksčiau keliavusiais Italijoje, Egipte, Afrikoje ir Dubajuje.
 
Šiuo metu asmuo izoliuotas ir gydomas Santaros klinikose.
 
Minėtieji užsienyje keliavusieji mediko kolegos ir kartu su asmeniu gyvenantys šeimos nariai taip pat atvyko į Santaros klinikas ir tiriasi dėl galimo užsikrėtimo koronaviruso infekcija. Išsiaiškinta, kad asmuo turėjo kontaktą ir su kitais giminaičiais, tad jie vertinami kaip dideles rizikos sąlytį turėję asmenys, su jais bendrauja NVSC specialistai. Detalesnė informacija bus pateikta vėliau.
 
Medikas dirba Ukmergės ligoninėje. Šiuo metu nustatyta virš pusantro šimto galimų jo turėtų kontaktų, šis skaičius ir aplinkybės tikslinami.
 
Ukmergės ligoninės administracija informuota apie būtinus prevencinius veiksmus, toliau bus bendraujama su kiekvienu sąlytį turėjusiu asmeniu. Pirminiais duomenimis, darbovietėje vyko posėdis ir mokymai, darbuotojai bus informuoti apie tolimesnius sprendimus ir eigą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.20; 00:05
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *