Serbija: per masines migrantų muštynes vienas žmogus žuvo, šeši sužeisti


Belgradas, liepos 2 d. (ELTA). Vienas žmogus žuvo, o dar šeši buvo sunkiai sužeisti per masines migrantų muštynes, kilusias netoli Serbijos Suboticos miesto, kuris yra prie sienos su Vengrija. Tai šeštadienį pranešė Serbijos laikraštis „Kurir“.
 
Leidinio žiniomis, konfliktas kilo tarp migrantų iš Afganistano ir Pakistano, kurie buvo įsikūrę miške netoli Serbijos ir Vengrijos sienos.
 
Vietos gyventojai iškvietė policiją, kai išgirdo šūvius. Atvykę serbų pareigūnai aptiko nužudytą migrantą, keli žmonės su šautinėmis žaizdomis nugabenti į Suboticos ligoninę. Tarp sunkiai sužeistų migrantų – 16-metė mergina, gydytojai dabar kovoja dėl jos gyvybės.
 
Policija atlieka tyrimą kartu su Serbijos sienos apsaugos tarnyba ir bando nustatyti tikslų muštynių dalyvių skaičių. Į incidento vietą atvyko vidaus reikalų ministras Aleksandaras Vulinas. Pasak Suboticos mero Stevano Bakičiaus, migrantai buvo Serbijos teritorijoje be jokių dokumentų.
 
Per Balkanus driekiasi migracijos maršrutas iš Artimųjų Rytų į Vakarų Europą. 2016-2018 metais migracijos krizei pasiekus piką, Serbijos teritoriją kirto daugiau kaip 1 mln. migrantų.
 
Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2022.07.03; 07:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *