Sevastopolyje sunaikinta 10 rezervuarų su rusų laivynui skirtais naftos produktais


Sevastopolyje sunaikinta 10 rezervuarų su rusų laivynui skirtais naftos produktais. EPA-ELTA nuotr.

Kyjivas, balandžio 29 d. (Ukrinform-ELTA). Dėl sprogimo laikinai okupuotame Krymo uostamiestyje Sevastopolyje buvo sunaikinta 10 naftos rezervuarų, kurių bendra talpa siekė 40 tūkst. tonų. Degalai buvo skirti priešo laivynui. Taip teigia Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba.
 
„Per sprogimą priešo naftos sandėlyje, įvykusį balandžio 29 dieną netoli Kozačos įlankos okupuotame Sevastopolyje, sunaikinta daugiau kaip 10 rezervuarų su naftos produktais, kurių bendra talpa – 40 tūkst. tonų“, – sakoma pranešime.
 
Žvalgybos atstovas Andrijus Jusovas pažymėjo, kad sunaikinti naftos produktai buvo skirti Rusijos Juodosios jūros laivynui.
 
Sevastopolyje sunaikinta 10 rezervuarų su rusų laivynui skirtais naftos produktais. EPA-ELTA nuotrauka

„Bavovna“ (sprogimas – red.) Sevastopolyje yra Dievo bausmė, ypač už žuvusius Umanės civilius gyventojus, tarp kurių buvo penki vaikai. Ši bausmė bus ilgalaikė. Visi laikinai okupuoto Krymo gyventojai artimiausiu metu neturėtų būti šalia karinių bazių ir objektų, kurie aprūpina agresoriaus kariuomenę“, – pabrėžė A. Jusovas.
 
Žvalgybos atstovas pridūrė, kad Ukraina žino apie vagysčių mastą tiek nukentėjusioje naftos saugykloje Sevastopolyje, tiek kituose panašiuose Krymo objektuose. Kaip paaiškino A. Jusovas, šie faktai neabejotinai išplečia Ukrainos saugumo ir gynybos pajėgų galimybes.
 
Kaip pranešė „Ukrinform“, praėjusią naktį laikinai okupuotame Sevastopolyje esančioje naftos saugykloje kilo gaisras dėl numanomo bepiločio orlaivio smūgio.
 
Živilė Aleškaitienė (UKRINFORM)
 
2023.04.30; 06:44
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *