STT vertina teisės aktus ir jų projektus


Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos pareigūnų 2015 m. spalio mėnesį antikorupciniu požiūriu įvertinti šie teisės aktai ar jų projektai.

Tokių įvertintų teisės aktų ir jų projektų – dešimt.


1. Žuvininkystės įstatymo pakeitimai ir papildymai.

2. Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo pakeitimai ir papildymai.

3. Teisės aktai, reglamentuojantys serijiniu būdu ir pagal užsakymą pagamintus medicinos prietaisus.

4. Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimai ir papildymai.

5. Medžioklės įstatymo 5, 14 ir 15 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas.

6. Viešųjų pirkimų įstatymo 7, 82, 10, 18 ir 56 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas.

7. Teisės aktai, reglamentuojantys leidimo laidoti išdavimą, kapaviečių ir neprižiūrimų kapaviečių paskirstymą ir kapinių priežiūrą Vilniaus miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir Kauno rajono savivaldybėse.

8. Valstybinei visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos pavaldžių teritorinių visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų dalyvavimo teritorijų planavime ir statybų valstybinėje priežiūroje reglamentas.

9. Darbo kodekso 97 straipsnio 2 dalis ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas „Dėl darbuotojų, kuriems netaikomas draudimas dirbti vienoje valstybės ir savivaldybės institucijoje bei valstybės ar savivaldybės įmonėje, kai juos sieja artimi giminystės ar svainystės ryšiai ir kai jų darbas susijęs su vieno iš jų tiesioginiu pavaldumu kitam arba su vieno teise kontroliuoti kitą, kategorijų sąrašo patvirtinimo“ ir šio Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo pakeitimo projektas.

10. Reklamos įstatymo 12 straipsnio 6 dalies ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių leidimų įrengti išorinę reklamą išdavimą.

Informacijos šaltinis – STT.lt

2015.11.03; 14:26

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.