Sulaukusi kritikos dėl vakarėlio Suomijos premjerė atliko narkotikų testą


Suomijos premjerė Sanna Marin. EPA-ELTA nuotr.

Helsinkis, rugpjūčio 19 d. (dpa-ELTA). Suomijos ministrė pirmininkė Sanna Marin penktadienį pranešė, kad jai buvo atliktas narkotikų testas, nes po to, kai pasirodė vaizdo įrašas, kuriame ji šoka ir linksminasi vakarėlyje, kritika jai ėmė vis labiau stiprėti.
 
„Niekada gyvenime nevartojau narkotikų, – sakė S. Marin žurnalistams. – Tikrai norėčiau, kad žmonės neteigtų tokių dalykų be įrodymų“.
 
Narkotikų testo rezultatų tikimasi sulaukti maždaug po savaitės.
 
Ketvirtadienį pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip 36 metų S. Marin šoka su keliais įžymiais draugais privačioje rezidencijoje prieš apsilankydami dviejuose baruose. Kai kurie suomių žurnalistai teigia vaizdo įraše girdėję komentarų apie narkotikus.
 
Po to, kai vaizdo įrašas buvo nutekintas, S. Marin sakė, kad ji vartojo alkoholį, bet nieko negirdėjo apie jokius narkotikus. Ji pabrėžė turinti teisę leisti laisvalaikį taip, kaip tai daro kiti jos amžiaus žmonės.
 
„Noriu parodyti, kad tokį darbą dirba paprasti žmonės, gyvenantys paprastus gyvenimus, – sakė ji. – Nevartojau narkotikų ir nieko kito, tik alkoholį. Šokau, dainavau ir linksminausi – visiškai legalūs dalykai“.
 
Nuotraukos suskaldė tautą ir sukėlė diskusijas dėl S. Marin pasirodymo viešumoje.
 
Pasak STT naujienų agentūros pranešimo, tuo metu, kai buvo daromas vaizdo įrašas, ji buvo grįžusi iš atostogų. „Tai reiškia, kad nebuvo jokio pavaduojančio asmens, kuris galėtų perimti jos pareigas“, – sakoma pranešime.
 
S. Marin kol kas nenurodė, kada tiksliai įvyko vakarėlis.
 
Živilė Aleškaitienė (DPA)
 
2022.08.20; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.