Turkijos Airlines svarsto, ar uždrausti alkoholį Rusijos reisuose


Turkijos oro kompanija, pavargusi nuo nedrausmingų keleivių, gali uždrausti gerti alkoholį būtent Rusijos reisuose, rašo Maksas Fischeris "The Washington Post" tinklaraštyje, remdamasis laikraščio "Izvestija" pranešimu.

Toks sprendimas gali būti priimtas dėl serijos atsitikimų dalyvaujant keleiviams iš Rusijos, kurie piktnaudžiavo alkoholiu ir tapo nebekontroliuojami.

Vien tik pernai "Turkish Airlines" reisuose tarp Turkijos ir Rusijos 28-iais atvejais turėjo įsikišti policija.

„Žinoma, Rusija – didelė ir įvairiaspalvė šalis su 143 mln. gyventojų. Būtų neteisinga ir klaidinga spręsti apie visą šalį pagal kelių dešimčių įsisiautėjusių turistų elgesį – kaip būtų neteisinga spręsti apie visas Jungtines Amerikos Valstijas pagal kelių įsišėlusių amerikiečių turistų elgesį Tichuane (populiari amerikiečių poilsiavietė Meksikoje – red. past.).

"Turkish Airlines" jau uždraudė alkoholį kituose maršrutuose, pavyzdžiui, reisuose į Saudo Arabiją, nors tai tikriausiai susiję su alkoholio draudimu šioje šalyje. Ar tai teisinga, ar ne, bet poilsiautojams, skrendantiems iš Maskvos į Stambulą, iki pradedant gerti gali tekti palaukti, kol pasieks bagažo išdavimo vietą.

Šaltinis: "The Washington Post"

2013.06.09

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *