Ukrainos URM vadovas atšaukė du diplomatus, įtariamus kontrabanda


Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba atšaukė iš užsienio du šalies ambasados Lenkijoje darbuotojus, kurie buvo sulaikyti pasienyje, kai mėgino išvežti iš Ukrainos kontrabandą, praneša „Interfax“.
 
„Vakar du Ukrainos ambasados Lenkijoje darbuotojai buvo sučiupti su įkalčiais – jie buvo sulaikyti pasienyje, kai mėgino tarnybiniu automobiliu išvežti iš Ukrainos į Lenkiją daug valiutos, aukso ir kontrabandinių cigarečių. Užsienio reikalų ministerijai tai – skandalingas atvejis“, – parašė pirmadienį feisbuke D. Kuleba.
 
„Jų darbas ambasadoje baigėsi. Artimiausiomis valandomis visi formalumai šiuo klausimu bus atlikti. Abiejų darbuotojų atžvilgiu pradedame drausminį tyrimą. Tyrimas bus kruopštus ir greitas. Žinoma, nekaltumo prezumpcijos niekas neatšaukė. Bet aš būsiu pasirengęs priimti bet kokius sprendimus pagal tyrimo rezultatus“, – pabrėžė Ukrainos diplomatijos vadovas.
 
„Esu įsitikinęs, kad svarbu viešai pranešti apie tokius atvejus. Reikia atsisakyti gėdingo požiūrio, kad „negalima teršti savo lizdo“. Kitaip gyvensime šiukšlėse“, – pridūrė D. Kuleba.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.03.01; 10:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *