Už karantino reikalavimų pažeidimus surašytas 91 protokolas


Policijos patikros punktas sostinėje. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Praėjusią parą policijos pareigūnai, budintys patikros postuose, nepraleido kone trijų tūkstančių automobilių. Policijos departamento duomenimis, už karantino reikalavimų pažeidimus surašytas 91 protokolas, iš jų postuose – 7, tai yra tiems, kurie piktybiškai važiavo ir nevykdė pareigūnų reikalavimų.
 
Pažeidėjų būta daugiausia didžiosiose apskrityse – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos.
 
Kauno apskrities policija pranešė, kad nuo trečiadienio 13.00 val. iki ketvirtadienio 9.00 val. ryto Kauno apskrityje sustabdyta apie 46 tūkst. transporto priemonių, beveik 900 teko apsisukti.
 
Išaiškintas ne ir vienas Kelių eismo taisyklių pažeidimas, tarp kurių keletas vairuotojų, neturėjusių teisės vairuoti, keletas neblaivių vairuotojų, o vienas iš jų, kuriam gresia baudžiamoji atsakomybė, atvykęs į patikros postą Jonavoje, aiškino, kad vyksta pirkti alkoholio.
Policijos patikros punkte. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
 
Vyriausybės nutarimu nuo gruodžio 15 dienos iki sausio 3 d. ribojamas asmenų išvykimas už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, išskyrus atvejus, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties ar atlikti darbo, kai darbo vieta kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicininės pagalbos, primena ELTA. Judėjimo ribojimas taip pat nebus taikomas ir tais atvejais, kai vykstama į/iš oro uostą, dėl objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas.
 
Policija organizavo stacionarius kontrolės postus visų šalies savivaldybių centrų prieigose, kuriuose bus kontroliuojamos įvažiuojančios į miestus transporto priemonės. Dalis įvažiavimų užtverta techninėmis priemonėmis, įrengtos stebėjimo kameros ar pastatyti draudžiamieji ženklai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.24; 15:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *