Užsienio studentams už „pasilinksminimą“ teks mokėti baudas


Karantino nesilaikę ir vakarėlį surengę 32 užsienio studentai turės susimokėti baudas. Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Net 32 užsienio studentai užsitraukė nemalonę, kai dėl keliamo triukšmo bute, sostinės Subačiaus gatvėje, buvo iškviesta policija. Visiems jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai už karantino sąlygų nesilaikymą, praneša Vilniaus apskrities policija.
 
Trečiadienį, 22.20 val., policiją iškvietė Subačiaus gatvės namo gyventojai, neapsikentę triukšmo. Kaip išsiaiškino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, nurodytame bute linksminosi 32 įvairaus amžiaus studentai iš Prancūzijos, Belgijos, Austrijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Indijos, Turkijos, Estijos ir Rusijos.
 
„Vakarėlis“ ilgam įsimins užsieniečiams studentams ‒ visiems jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai su nurodymu susimokėti pusę minimalios baudos.
 
Už karantino sąlygų nesilaikymą gresia bauda nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki šešių tūkstančių eurų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.02.11; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *