V. Zelenskis aplankė sužeistus karius Zaporižios srityje


Apdovanojimas skirtas sužeistam Ukrainos kariui. EPA-ELTA nuotr.
Apdovanojimas skirtas sužeistam Ukrainos kariui. EPA-ELTA nuotr.

Kyjivas, rugpjūčio 15 d. (Ukrinform-ELTA). Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, lankydamasis Zaporižios regione, užsuko į fronto chirurgijos skyrių, kuriame medicininė pagalba teikiama Taurijos operatyvinės-strateginės kariuomenės grupės atsakomybės zonoje esantiems kariams.
 
Remiantis prezidento spaudos tarnybos duomenimis, įstaigoje teikiamos pirminės chirurginės intervencijos, reanimacijos ir būklės stabilizavimo priemonės. Kasdien čia gydoma iki 200 sužeistųjų.
 
Ukrainos vadovas apžiūrėjo palatas ir įrangą, kalbėjosi su įstaigos personalu ir karo medikais. „Ačiū jums už jūsų tarnybą, už tai, kad saugote Ukrainą tokia svarbia kryptimi, už tai, kad gelbėjate mūsų vyrų gyvybes. Ir rūpinkitės savimi“, – sakė jis, kreipdamasis į karo medikus.
 
V. Zelenskis įteikė valstybinius apdovanojimus medikams ir sužeistam gynėjui.
 
Per pokalbį su prezidentu fronto chirurgijos skyriaus darbuotojai jam sakė, kad viena iš jų užduočių yra evakuoti sužeistuosius iš mūšio lauko. Jie taip pat užsiminė apie šarvuotų evakuacijos transporto priemonių, pasižyminčių geru pravažumu, poreikį.
 
Kaip jau skelbė „Ukrinform“, antradienį prezidentas Volodymyras Zelenskis lankosi su darbo vizitu Zaporižioje. Jis aplankė Melitopolio kryptimi puolimo operacijas vykdančių brigadų dislokacijos vietas.
 
Rita Vidugirienė (ELTA)
 
2023.08.16; 08:37
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *