Vokietijoje pradėtas sprogimo chemijos pramonės komplekse tyrimas


Vokietijos policija. EPA-ELTA nuotr.

Vokietijoje, Leverkuzeno mieste, įsikūrusiame chemijos pramonės komplekse pradėtas tyrimas dėl antradienį įvykusio didžiulio sprogimo, ketvirtadienį pranešė Kelno policija.
 
Tyrėjai jau galėjo patekti į chemijos pramonės komplekso vidų, tyrimas bus vykdomas visą dieną, pranešė policijos atstovas. Tačiau labai abejotina, kad sprogimo priežastys bus nustatytos iš karto, sakė jis.
 
Antradienio rytą įmonės „Currenta“ valdomoje gamykloje sprogus cisternai su tirpikliais žuvo du darbuotojai, dar 31 žmogus per incidentą buvo sužeistas. Penki komplekso darbuotojai vis dar laikomi dingusiais, manoma, kad jie yra žuvę.
 
Kartu su policijos pareigūnais tyrimo metu komplekse bus ir aplinkosaugos ekspertų, įmonės ekspertų bei kriminalistų. Tyrimo metu bus pasitelkiamos ir bepilotės skraidyklės.
 
Trečiadienį taip pat buvo pradėtas tyrimas, nežinomus asmenis įtariant netyčiniu nužudymu ir sprogimo sukėlimu per aplaidumą.
 
Policija pranešė abejojanti, ar tyrėjai galės įžengti į visas vietas komplekse, kadangi pastatas yra nestabilus ir galimai užterštas nuodingais chemikalais.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.07.29; 12:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *