„WizzAir“ pradėjo skrydžius į Belfastą, Frankfurtą ir Malmę


„WizzAir“, didžiausia mažų sąnaudų skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, toliau plečia savo maršrutų tinklą Lietuvoje ir pradeda vykdyti naujus skrydžius į Belfastą, Frankfurtą ir Malmę.

Balandžio 22 dieną aviakompanijos orlaivis pakilo į Belfastą, į kurį reguliariai skris du kartus per savaitę, o nuo šiandien prasidėjo tris kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai į Frankfurto Hano oro uostą. Nuo balandžio 24 dienos aviakompanijos orlaiviai du kartus per savaitę skris ir į Malmę.

Taip pat, nuo balandžio 22 dienos padažnėjo ir jau esamų maršrutų skrydžiai: maršrutai iš Vilniaus į Dortmundą ir Stavangerį bus vykdomi 4 kartus per savaitę, o skrydžių į Donkasterio Šefildo oro uostą, Bergeną ir Sandefjordą skaičius išaugo iki 3 savaitinių skrydžių.

„Kartu su visa mūsų lietuvių įgula džiaugiamės, galėdami paskelbti tris naujus maršrutus iš Vilniaus oro uosto. Šie skrydžiai ir nuo rugsėjo mėnesio vykdoma tolesnė plėtra – 3 nauji maršrutai į Miuncheną, Memingeną, Glazgą ir Kijevą bei ketvirtasis „Airbus A320“ tipo orlaivis Vilniuje – leis pasiūlyti daugiau nei 1 mln. vietų „WizzAir“ skrydžiuose, – sako Danielis de Carvalho‘as, „WizzAir“ komunikacijos vadovas. – Nuo pat savo veiklos pradžios Vilniuje, jaučiame stiprų įsipareigojimą Lietuvos keleiviams suteikti geriausią kelionių patirtį ir plėsti skrydžių tinklą.“

Bilietai iš Vilniaus naujausiomis „WizzAir“ kryptimis jau prekyboje, bilietų kainos nuo 14.99 eurų** (į vieną pusę su visais mokesčiais ir privaloma rinkliava), bilietus galima rasti wizzair.com svetainėje.

Apie „WizzAir”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „WizzAir“, orlaivių parką sudaro 57 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 21 bazės ir siūlo 380 maršrutų, jungiančių 110 krypčių 37-iose šalyse. „WizzAir“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą.

Finansiniais metais, kurie baigiasi  2015 m. kovo 31 d., bendrovę „WizzAir“ pasirinko 16,5 mln. keleivių. „WizzAir“ akcijos yra listinguojamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

Nuotraukose: „WizzAir“ skrydžių palydovės Aigustė, Dovilė ir Joana džiaugiasi, galėdamos pasitikti 3 naujų maršrutų į Belfastą, Frankfurtą ir Malmę keleivius.

2015.04.24; 10:35

Pigūs skrydžiai su Greitai.lt

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *