San Salvadoras, lapkričio 21 d. (AFP-ELTA). Salvadoro Respublikos prezidentas Nayibas Bukelė teigia, kad šalis planuoja pastatyti pirmąjį pasaulyje virtualiosios valiutos bitkoinų miestą, kuriam energiją teiks ugnikalnis ir kuris bus finansuojamas iš kriptovaliutų obligacijų.
Bitkoinų mieste, anot prezidento, netrūks nieko: jame bus gyvenamieji rajonai, verslo zonos, paslaugų įmonės, muziejai, pramogų vietos, oro uostas, jūrų uostas ir geležinkelis. Savo planus jis pristatė šeštadienį, vykstant Lotynų Amerikos bitkoinų ir blokų grandinės technologijų konferencijai.
Salvadoras, kuriame jau du dešimtmečius JAV doleris yra vietos valiuta, buvo pirmoji valstybė pasaulyje, paskelbusi bitkoinus teisėta atsiskaitymo priemone.
N. Bukelė teigia, kad Končagvos ugnikalnis „maitins ir miestą, ir kriptovaliutos kasybą“. „Nebus jokių anglies dvideginio emisijų. Tai visiškai ekologiškas miestas“, – konferencijos metu kalbėjo šalies vadovas.
Bitkoinų kasyba – tai procesas, kurio metu nauji bitkoinai kuriami naudojant sudėtingus matematinius uždavinius sprendžiančius kompiuterius. Toks procesas reikalauja daug energijos.
Projektui finansuoti Salvadoras kitais metais išleis 1 mlrd. JAV dolerių vertės bitkoinų obligacijų.
N. Bukelė pabrėžia, kad absoliučiai vienintelis mokamas mokestis futuristiniame mieste bus pridėtinės vertės mokestis (PVM).
Vienos geriausiai žinomų kriptovaliutų – bitkoino – kaina šeštadienį pirmą kartą istorijoje viršijo 30 000 dolerių ribą.
Pirmosios decentralizuotos kriptovaliutos kaina 15.13 val. Lietuvos laiku pasiekė 30 823,30 dolerių, rodo naujienų agentūros „Bloomberg“ duomenys. Gruodžio 16 d. bitkoino kaina viršijo 20 000 dolerių ribą.
Analitikas Timo Emdenas teigė, kad investuotojų „apetitas rizikai išlieka nepajudinamas“.
„Galime sulaukti ir daugiau istorinių aukštumų“, – sakė T. Emdenas.
Vos 12 metų amžiaus bitkoino kaina ypač išaugo nuo šių metų kovo, kai jis kainavo 5 000 dolerių. Tokį staigų kainos šuolį šiemet pasiekti padėjo internetinių mokėjimų milžinės „PayPal“ sprendimas leisti vartotojams atsiskaityti kriptovaliutomis.
Po „PayPal“ žingsnio investicijų banko „JPMorgan Chase“ analitikai palygino bitkoiną su auksu ir teigė, kad jis gali tapti alternatyva įprastoms valiutoms.
Serija mįslingų grasinimų apie padėtas bombas šiuo metu neleidžia atsikvėpti abiejų didžiausių Rusijos miestų tarnyboms. Vien tik pirmadienį, sulaukus anoniminių grasinimų, Maskvoje ir Sankt Peterburge evakuota dešimtys teismų, vaikų darželių, prekybos centrų ir gimdymo klinikų, pranešė Rusijos naujienų agentūros.
Jų duomenimis, tai veikiausiai susiję su vienos kriptovaliutų prekybos platformos uždarymu 2017 metais. Anot agentūros „Interfax“, tokie grasinimai nuo lapkričio beveik kasdien pasiekia abiejų miestų teismus. Taip pat buvo grasinta bombomis metropolitene, ligoninėse ir mokyklose. Vien tik Maskvoje iki šio buvo evakuota iš viso 8 000 pastatų, juos turėjo palikti 770 000 žmonių. Tačiau iki šiol nė vienas grasinimas nepasitvirtino.
Su anoniminiais grasinimais siuntinėjami ir laiškai, kuriuose rusų verslininkas Konstantinas Malofejevas kaltinamas sukčiavimu kriptovaliuta bitkoinu ir reikalaujama jo grąžinti didelę sumą pinigų. Jis esą pavogė pinigus per dabar jau neveikiančią platformą WEX.
K. Malofejevas, kuriam priklauso vienas investicijų fondas ir TV kanalas „Cargrad“, dėl spėjamos finansinės paramos prorusiškiems separatistams Rytų Ukrainoje yra įtrauktas į ES ir JAV sankcionuojamų asmenų sąrašą. Jis neigia bet kokias sąsajas su WEX.
Reali firma, realios tikros audituotos akcijos, akcijos įvertintos kaip turinčios aukščiausią reitingą, patikimas biznis, garantuotas pelnas 18 % metinių… tokio pasiūlymo visada smagu sulaukti, o jei tai tampa realybė, tai tiesiog puiku.
Noriu pasidalinti savo investavimo patirtimi. Tiesiog informacija iš mano patirties: AŠ asmeniškai investavau:
Investuota suma 2018 m gegužė 3 056.84 (EUR)
Esama suma 2019 spalio mėn. 6 324.40 (EUR)
Uždirbta viso suma per 1,5 metų 3 267.56 (EUR)
Jei domina ilgalaikė investicija su patikimu pelnu, tada tai Jums verta panagrinėti verslo pasiūlymus iš GlobalInterGold (www.globalintergold.com).
Dividendinis pajamingumas yra dividendų, tenkančių vienai akcijai, ir akcijos kainos biržoje santykis, jis aktualus planuojant ilgalaikes investicijas. Dividendinis pajamingumas yra vienas svarbesnių rodiklių vertinant akcijas. Akcijų kainų svyravimai yra pakankamai dideli.
Prieš pasirenkant firmas ar investavimo formas, rinka, būtina pasidomėti ne vienu verslo pasiūlymu. Visos investavimo formos yra rizikingos, bet laikas rodo, kad investavimas į kriptovaliutas ar į „startup“ yra žymiai rizikingesni. Pasirinkti naujos kompanijos akcijas, kurių kaina dar tik pradėjusi augti, reik prisiimti visą riziką dėl jų kainos ateityje.
Didžiausias stimulas yra kalbant apie GLOBALINTERGOLD2021-01-01, kada pagal rinkos dėsnius akcijų kaina pakils iki maksimumo atėjus į biržą. Ir žada likusius savo gyvenimo metus planuoja mokėti iš viso iki 18 proc. metinių palūkanų (12 proc. pinigais arba akcijomis ir 6 proc. auksu).
Perkant ir parduodant akcijas trumpuoju laikotarpiu galima uždirbti, bet tokiu atveju pelnas dažniausiai gaunamas iš akcijos vertės padidėjimo (akcijos kaina nuo pirmos dienos išaugo 3,3 karto). Akcijų spekuliacijos ateitis privalo būti mokamų dividendų arba bendrovės generuojamo pelno ir dividendų, o ne tik spekuliaciniais tikslais. Toks investavimo būdas yra labai rizikingas, nes reikalauja labai aiškios strategijos, investavimo rizikos valdymo, disciplinos, laiko rinkų stebėjimui bei analizei.
Jei sudomino verslo modelis ir investavimas, kviečiame sužinoti daugiau ir pasirūpinti savo ateitimi: š.m. Spalio 19 d. Smolensko 6, Vilnius 12:00 val. įvyks GIG-o kompanijos Goldset ir FRACTAL programų pristatymas…
jei domina daugiau informacijos, kreipkitės arba pasiskaitykite www.globalintergold.com
Esame www.globalintergold.com partneriai ir šiai dienai tikime sistemos sėkme ir įmonės perspektyva. Susidomėjusius prašome kreiptis:
JAV skyrė sankcijų trims Šiaurės Korėjos valstybės remiamoms grupuotėms. Anot JAV vyriausybės, šios grupuotės yra atsakingos už prieš ypatingos svarbos infrastruktūrą nukreiptas kibernetines atakas.
Viena iš grupuočių, žinoma kaip „Lozoriaus grupė“, galimai surengė „WannaCry 2.0“ išpirkos programų išpuolį ir įsilaužimą į „Sony“ įmonės duomenis.
JAV iždo departamento atstovai taip pat teigė, kad Šiaurės Korėjos grupuotės mėgino vogti iš finansinių institucijų ir įgyti duomenų apie privačias kredito korteles tam, kad finansuotų Pchenjano branduolinių ginklų ir balistinių raketų programas.
Iždo darbuotojai patikino, jog Šiaurės Korėjos įsilaužimai planuoti siekiant rinkti žvalgybos informaciją, ypač iš Pietų Korėjos. Interneto paslaugos Šiaurės Korėjoje yra atidžiai kontroliuojamos, o prieiga – ribota, tad interneto subjektai yra smarkiai priklausomi nuo valdžios.
JAV vyriausybė atskleidė, kad trys valstybės remiamos programišių grupuotės nuo 2017 metų pavogė maždaug 571 milijoną dolerių kriptovaliuta.