timosenko-

Kompiuterių įsilaužėliai svetainėje zhuzhaleaks.com paskelbė 5132 elektroninius laiškus iš Julijos Timošenko dukters Jevgenijos Timošenko, pravarde Žuža, paskyrų. Apie tai praneša “Die Zeit”.

Beje, svetainėje paskalbtas Julijos Timošenko, kurią kamuoja nugaros skausmai, gydymo planas. Skelbiami duomenys, kad per keturias savaites gydymo opozicijos politikės šeima turėjo sumokėti Berlyno Charité klinikos gydytojams 680 tūkstančius eurų, o tai labiau panašu „ne į gydymą, o į kyšį tokiame politiniu požiūriu subtiliame reikale kaip liga“.

Continue reading „Ukraina: purvini triukai medžiojant Juliją Timošenko“

timosenko-

Ukrainos Generalinė prokuratūra (UGP) po poros savaičių bus pasirengusi pateikti buvusiai Ukrainos ministrei pirmininkei Julijai Timošenko kaltinimus organizavus ir finansavus buvusio deputato ir verslininko Jevgenijaus Ščerbanio nužudymą.

Taip pareiškė Ukrainos generalinio prokuroro pirmasis pavaduotojas Renatas Kuzminas interviu internetiniam leidiniui EurAktiv. „Per ateinančias dvi savaites“, – pasakė jis. Pasak R.Kuzmino, šiuo metu prokuratūroje tiriama ši baudžiamoji byla ir tikrinami faktai, kurie „demonstruoja Julijos Timošenko ir Pavelo Lazarenkos dalyvavimą organizuojant ir finansuojant šią žmogžudystę“.

Continue reading „Pateiks kaltinimus dėl sąsajų su Jevgenijaus Ščerbanio nužudymu“

timosenko_dukte

“Į Ukrainą sugrįžo sovietmečio laikų diktatūra ir “stalinistinis režimas”.

Taip tvirtina buvusios Ukrainos premjerės Julijos Timošenkos duktė Jevgenija Timošenko, duodama interviu leidiniui “Foreign Policy”.

Buvusi Ukrainos ministrė pirmininkė, opozicijos lyderė, Oranžinės revoliucijos simbolis J.Timošenko šiuo metu – už grotų. J.Timošenko nuteista už tai, kad neva piktnaudžiavo tarnybine padėtimi – pakenkė valstybės interesams, pasirašydama neteisėtas sutartis su Rusija.

Continue reading „Julijos Timošenkos duktė: “Ukrainoje įsitvirtinęs staliniškas režimas”“

timosenko-jevgenija

Leidinys „Tagesspiegel“ spausdina interviu su Julijos Timošenko dukterimi Jevgenija.

Pirmiausias klausimas buvo apie Ukrainos opozicijos lyderės, gruodžio pabaigoje išvežtos etapu į koloniją Charkove, sveikatą.

Jevgenija Timošenko pranešė, kad jai leista lankyti motiną dukart per savaitę. Pasak jos, šiuo momentu Julija Timošenko negali nei sėdėti, nei vaikščioti, nes jai labai skauda nugarą. Pasak Jevgenijos, „sekmadienį mano motina prarado sąmonę, išgėrusi kažkokių vaistų, ir išbuvo be sąmonės porą valandų“. Pasak jos, gydytojas atėjo tik po 20 minučių.

Continue reading „Interviu su Jevgenija Timošenko: “Mano motinos gyvybė pavojuje”“