Pasiklausiau 2013 m. kovo 27 d. Žinių radijo laidos „Aktualusis interviu“, kuriame Seimo nariai Kęstutis Masiulis (TS-LKD) ir Vytautas Matulevičius (Drąsos kelias) buvo klausiami, ar gerai daro prokurorai, neduodami Seimo komisijai Garliavos šturmo vaizdo įrašo?

Priminsiu, kad Seimo komisija šiuo metu sprendžia, siūlyti Seimui, ar nesiūlyti atimti iš Seimo narės Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę.

2013 m. kovo 13 d. į Seimo laikinąją tyrimo komisiją atvykęs Generalinis prokuroras Darius Valys, Generalinės prokuratūros prokuroras Žydrūnas Radišauskas ir Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Nina Raugienė prašomo vaizdo įrašo nepateikė.

Continue reading „Teisingumo vykdytojai mažiau pasitiki Seimu, negu nusikaltėlių gauja?“

venckiene_mergaite-k

Parlamentarai filmuotos dukros perdavimo Laimutei Stankūnaitei medžiagos tikriausiai nepamatys. Gegužės 17-osios įvykius įamžinusi antstolė Sonata Vaicekauskienė vaizdo įrašo jiems duoti neketina, nes šie įrašai – ikiteisminio tyrimo medžiaga, praneša LNK „Žinios“. Parlamentaras Naglis Puteikis teigia, kad šie pareiškimai neatitinka įstatymų, todėl klaidina visuomenę.

Seimo komisija buvusią mergaitės globėją, Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę apklausė jau du kartus, apklaus ir trečią kartą. Teisėja parlamentarams tvirtina, kad daugelį jai metamų kaltinimų paneigtų filmuota mergaitės perdavimo L. Stankūnaitei medžiaga. Tad komisija paprašė Vidaus reikalų ministerijos ir jai pavaldžių institucijų, prokurorų ir antstolės, kad ją pateiktų iki rytojaus.

Continue reading „Filmuota medžiaga parlamentarams nebus parodyta“

venckiene_mergaite-k

„Kai antstolė su pareigūnais įsiveržė į namą, mergaitė verkė ir šaukė, kad neis su Stankūnaite. Niekas iš buvusių kambaryje: nei antstolė, nei Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos, nei psichologė, nei policijos pareigūnai nesutrukdė naudoti L.Stankūnaitei ir G.Černiauskui fizinę prievartą vaiko atžvilgiu“, – teigė N.Venckienė birželio 12 d. kalbėdama Seimo laikinajai komisijai.

Continue reading „Neringa Venckienė: “Pati mažametė mergaitė reikalavo neįleisti antstolės”“