Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) lankėsi Estijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Generalinio sekretoriaus pavaduotojas viešosios tvarkos ir migracijos politikos klausimais Raivo Küüt ir Sienos apsaugos politikos departamento direktorius Viljar Kärk.

Susitikime su vidaus reikalų viceministru Artūru Norkevičiumi ir VRM kancleriu Algirdu Stončaičiu, kuriame taip pat dalyvavo VRM departamentų ir pavaldžių įstaigų atstovai, buvo pasikeista informacija ir patirtimi aktualiausiais vidaus saugumo ir migracijos politikos klausimais.

Continue reading „Su Estijos VRM atstovais pasidalinta patirtimi viešojo saugumo užtikrinimo srityje“

Iškilmingame minėjime, vykusiame Klaipėdos universitete, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai minėjo pasienio apsaugos veiklos atkūrimo Klaipėdos krašte 25-ąsias metines.

Penktadienį į renginį buvo pakviesti buvę užkardų ir rinktinės vadai, pirmieji pasieniečiai, 1990-aisias stoję saugoti valstybės sienos Klaipėdos krašte, VSAT tebetarnaujantys ir šiandien. Sveikinimo žodžius tarė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, VSAT vadas Renatas Požėla, bendradarbiaujančių institucijų atstovai, svečiai.

Continue reading „Paminėtos 25-osios sienos apsaugos atkūrimo Klaipėdos krašte metinės“

Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) lankėsi Lenkijos vyriausiasis sienos įgaliotinis, Sienos apsaugos tarnybos vadas Dominik Tracz ir jo vadovaujama delegacija. Susitikimo su vidaus reikalų viceministru Artūru Norkevičiumi metu buvo aptarti aktualiausi sienos apsaugos klausimai ir bendradarbiavimas naujų migracijos iššūkių kontekste.

Continue reading „Aptartas Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas sienos apsaugos srityje“