Aktorius A. Baldwinas filmavimo aikštelėje netyčia nušovė operatorę


JAV aktorius Alecas Baldwinas. EPA – ELTA nuotr.

Santa Fė, Naujoji Meksika, spalio 22 d. (AFP-ELTA). JAV aktorius Alecas Baldwinas iš rekvizitinio pistoleto kino filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje nušovė operatorę ir sužeidė režisierių, ketvirtadienį pranešė JAV teisėsaugos pareigūnai.
 
Incidentas įvyko JAV pietvakarių valstijoje, kur A. Baldvinas atlieka pagrindinį vaidmenį vesterne „Rust“.
 
Halyna Hutchins ir Joelis Souza „buvo kliudyti kulkų, kai Alecas Baldwinas iššovė iš rekvizitinio šaunamojo ginklo“, – sakoma Santa Fė šerifo pareiškime.
 
42 metų H. Hutchins sraigtasparniu buvo nugabenta į ligoninę, bet nuo žaizdų mirė, o 48 metų J. Souza buvo nuvežtas greitosios pagalbos automobiliu ir yra gydomas.
 
„Ponas Baldwinas buvo apklaustas detektyvų“, – agentūrai AFP sakė Santa Fė šerifo atstovas spaudai Juanas Riosas. – Jis pateikė paaiškinimus ir atsakė į jų klausimus. Jis atėjo savanoriškai ir po apklausos išėjo iš pastato. Jokių kaltinimų nepateikta ir niekas neareštuotas“.
 
Incidentas įvyko netoli Santa Fė esančioje Bonanza Creek rančoje, kuri yra populiari tarp Holivudo filmų kūrėjų.
 
Filmavimo aikštelėse paprastai taikomos griežtos taisyklės dėl rekvizitinių ginklų naudojimo, tačiau nelaimingų atsitikimų vis tiek pasitaiko.
Labiausiai žinomas atvejis – kai Brandonas Lee, kovos menų legendos Bruce‘o Lee sūnus, mirė filmuodamasis filme „The Crow“. Jis buvo nušautas iš pistoleto, kuris turėjo šaudyti tuščiais šoviniais.
 
Kaip pranešė BBC, remdamasis asmeninės H. Hutchins svetainės duomenimis, ji buvo kilusi iš Ukrainos ir užaugo sovietų karinėje bazėje už poliarinio rato. Kijeve ji studijavo žurnalistiką, o Los Andžele – kiną. 2019 metais žurnalas „American Cinematographer“ ją pavadino „kylančia žvaigžde“.
 
Živilė Aleškaitienė (AFP)
 
2021.10.23; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *