Artūras Skardžius: iš kiekvieno konteksto galima padaryti bet kokį šou


Taikiniai. Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Seimo narys „socialdarbietis“ Artūras Skardžius mano, kad nepradėti tyrimo dėl jo elgesio nutarusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija teisingai pasielgė.

„Manau, kad etikos komisija labai teisingai pasielgė, nes valstybėje tikrai yra svarbių reikalų. Primenu, kad tai tikrai buvo nevieša, buvo mano viešas atsiprašymas dėl melagingai paskleistos žinios, kad tai neva yra Landsbergis ir jo esą sušaudytas kažkoks taikinys. Manau, kad nereikėtų iš eilinio neviešo pajuokavimo daryti kažko, išpūsti tą burbulą, kaip pas mus dažnai būna“, – trečiadienį žurnalistams sakė A. Skardžius. 

Jo teigimu, melaginga žinia buvo paskleista vienoje iš žiniasklaidos priemonių, kad tai neva yra Landsbergis. „Iš kiekvieno konteksto galima padaryti bet kokį šou, tas yra įprasta“, – pastebėjo A. Skardžius. 

Atsinešęs du plakatus A. Skardžius žurnalistams tvirtino, kad jokio panašumo su Landsbergiu ten nėra, „o tiesiog buvo sukurtas mitas, pavaizduota, kad neva tai yra Landsbergio Gabrieliaus sušaudytas taikinys”.

„Štai čia tas taikinys, štai Landsbergis, panašumo jokio“, – plakatus lygino A. Skardžius. Į pastebėjimą, kad ten yra parašyta Gabrielius, jis atsakė, kad „mes rastume Gabrielių, kurie tiktų prie tokio užrašo.“ 

Seimo narys Artūras Skardžius. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Skandalą sukėlusį plakatą politikas teigė yra gavęs kaip dovaną.

Į klausimą, ar sutinka, kad pasielgė neetiškai, A. Skardžius atsakė: jeigu aš atsiprašiau, tai reiškia, kad aš pripažįstu, ir tai buvo padaryta paskleidus vienam portalui tą melagingą žinią. Atsiprašymas buvo viešas per žiniasklaidos priemones ir internetiniame portale.„

Kaip ELTA jau skelbė, Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė nepradėti tyrimo dėl Seimo nario A. Skardžiaus elgesio, kuris į Seimo posėdį atsinešė šaudyklose naudojamą kulkų suvarpytą taikinį su užrašu „Gabrielius“, tačiau etikos sargai ketina atkreipti dėmesį į tokį neetišką parlamentaro elgesį. 

Jau vieną kartą atsiprašiusiam A. Skardžiui neteks dar kartą atsiprašyti, nes Seimo etikos sargai nepritarė konservatoriaus Antano Matulo siūlymui pareikalauti atsiprašymo Seimo plenarinių posėdžių salėje.

Etikos sargų įvertinti Seimo nario „socialdarbiečio“ A. Skardžiaus elgesį paprašė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Informacijos šaltinios – ELTA

2019.02.07; 03:00

print