Atsiprašau lietuvių ir lenkų už idiotus, kurie skatina nesantaiką


Print

Kurier Wilenski reklamuoja ir vengia atsakomybės už pono Tomaszho kuriamą turinį. Yra ko vengti

Matydamas, kas vyksta viešoje erdvėje tema “Lietuva – Lenkija“, noriu viešai atsiprašyti už tuos idiotus lietuvius ar Lietuvos politikus ir tuos Lenkijos ar lenkus politikus, kurie, vedami savo merkantilinių tikslų ir siekių, kiršina dvi kaimynines valstybes ir tautas.

Šį kartą, kaip Lietuvos žurnalistas, noriu atsiprašyti už Lietuvos žurnalistus ir leidėjus (jei tokiais juos galima vadinti), kurie akivaizdžiai tyčiojasi iš mūsų valstybės, tačiau tai daro lenkų kalba. Tokiu būdu jie kompromituoja ir žurnalistiką, ir lenkus, ir Lietuvą.

Turiu omenyje leidinį “Kurier Wilenski” ir jų labai reklamuojamą tinklaraštį “Blog Tomasza”. Įodmi detalė – šio blogo dešiniajame kampe kažkodėl rašoma, kad laikraštis “Kurier Wilenski” neprisiima atsakomybės už blogo turinį. Jei tai pono Tomaszo blogas, tai jam nereikia to rašyti, nes jis nesusietas su laikraščiu. O jei jau pats laikraštis tai nori matyti bloge, tai reiškia jo tiesogines sąsajas ir net tiesoginį dalyvavimą blogo kūrime. Tegul apsisprendžia KW ir Tomaszas, kaip ten kuris už kurį (ne)atsako. Akivaizdu tik viena – bijo atsakomybės.

O bijoti yra ko. Štai tik viena iliustracija, kurią atsidarius pateksite į tekstus tame bloge. Jei kas nemokate lenkų kalbos, paprašykite draugų – gal padės. Bet šifruotę žodžio DEBIl šifruotę supras net ir d…as, o Lietuvos prilyginimą Afrikai ir užuominas supras net ir vaikas. Kas yra DEBIL? Aiškinti nereikia

O toliau skaitykite kitus tekstus. Kad ir šį – “Ziemia narodowości litewskiej”. Pagal jį, lietuviams neapykantą lenkų tautai įskiepijo dar Daukantas ir Basanavičius.

Jei kas skaitys visą teksta, iš karto atsiprašau tų, kurie yra Lietuvos ar Lenkijos šalių patriotai, kurie yra abiejų šalių istorijos ir gerų santykių gerbėjai. Atsiprašau ir kiekvieno padoraus lenko ar lietuvio, nes kai kurie tekstiniai idiotizmai tautybės neturi.

www.dainius.org

2011.04.10


Prisijunkite prie diskusijos