D. Trumpo socialinis tinklas startuos vasarį


Donaldas Trampas (Trump). EPA – ELTA nuotr.

Vašingtonas, sausio 7 d. (AFP-ELTA). Buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo žiniasklaidos koncernas vasarį paleis seniai žadėtą socialinį tinklą. „Truth Social“ programėlė tikriausiai startuos vasario 21 dieną, skelbiama „Apple“ programėlių parduotuvės „App-Store“ sąraše. Ji turės panašias funkcijas kaip „Facebook“ programos.
 
D. Trumpas apie savo socialinio tinklo sukūrimą paskelbė, kai „Twitter“, „Facebook“ ir „Yotube“ po Kapitolijaus šturmo prieš metus blokavo jo paskyras.
 
S. Trumpas sakė, kad naujoji platforma bus alternatyva jau esamoms interneto bendrovėms, kurios, jo nuomone, yra šališkos jo ir kitų konservatyvių balsų atžvilgiu. Koncerno „Trump Media and Technology Group“ (TMTG) duomenimis, socialiniu tinklu šiuo metu naudojasi kviestiniai svečiai.
 
D. Trumpas per savo kadenciją buvo labai aktyvus socialiniuose tinkluose, ypač – tviteryje. Kritikai kaltina jį savo pasisakymais išprovokavus Kapitolijaus šturmą, kai sausio 6-ąją formaliai turėjo būti tvirtinama D. Trumpo priešininko Joe Bideno pergalė prezidento rinkimuose.
 
Svarbiausi socialiniai tinklai tada blokavo jo paskyras.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.01.08; 04:31
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *