Donaldas Trampas pareiškė pasitikįs žvalgyba


Sekmadienį Donaldas Trampas (Donald Trump) pareiškė pasitikėjimą JAV žvalgyba, kuri yra padariusi išvadą, kad Rusija kišosi į 2016 m. JAV prezidento rinkimus. Nepaisant to, JAV lyderis pakartojo tikįs Vladimiro Putino nuoširdumu, kai pastarasis neigia Rusijos vaidmenį rinkimuose. D. Trampas taip pat sukritikavo nepatenkintuosius jo santykiais su Rusijos lyderiu.

Šiuo metu kai kurie buvę D. Trampo sąjungininkai yra tiriami dėl galimo bendradarbiavimo su Kremliumi. Klausimas dėl įtariamo Maskvos kišimosi į praėjusių metų prezidento rinkimus aptemdė JAV prezidento kelionę po Azijos šalis.

Hanojuje surengtos spaudos konferencijos metu žurnalistai paprašė D. Trampo patikslinti savo komentarus apie V. Putino primygtinį neigimą, kad jo šalis kada nors būtų bandžiusi paveikti JAV prezidento rinkimų rezultatus.

„Kalbant apie tai, ar aš tuo tikiu ir ar ne, palaikau mūsų agentūras. Aš tikiu mūsų žvalgybos agentūromis“, – sakė D. Trampas.

Šių metų gegužę JAV žvalgybos agentūrų vadovai pareiškė Kongresui sutinkantys su išvadomis, kad Rusija išties darė įtaką rinkimams.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.11.13; 00:02

print