Donskio pamokslai


Lietuvoje rinktas europarlamentaras Leonidas Donskis, vaizduojantis didį tolerantą, tarsi “be pykčio“, tačiau dažnai vos ne su vėzdu grasinantis Lietuvai už homoseksualių santykių propagavimo ribojimą, iš Briuselio sakyklos pastaruoju metu prapliupo pamokslais Lietuvai. Kadangi savo demagoginiu daugžodžiavimu jis sugeba sukelti tarp nesusivokiančių piliečių kovotojo už žmogaus teises įvaizdį, rimtai į jo postringavimus sureaguoja net mūsų įstatymų leidėjai ir įvairių leidimų išdavėjai. Toleranto postringavimus, nukreiptus į homoseksualų teisių iškėlimą ir įtvirtinimą, kadangi jie sklinda iš aukštos ES sakyklos, noriai skleidžia mūsų internetiniai portalai.

Kaip skelbia Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė, neseniai šimtai Jeruzalės gyventojų savo pašto dėžutėse aptiko skrajutes su kvietimu “žudyti sodomitus“ ir pažadu užmokėti 20 000 šekelių tam, “kuris nužudys Sodomos ir Gomoros vietininkus“ pasaulinio gėjų parado, numatyto mieste, metu. Laiškuose taip pat yra “Molotovo kokteilio“ (butelių su degiu mišiniu) gamybos instrukcija. Ekstremistai jį pervadino į “Šliselio kokteilį“, religinio fanatiko garbei, užpuolusio gėjų eisenos, vykusios praeitais metais, dalyvius. Gėjai ir lesbietės skrajutėse vadinami labai nepagrbiai, o taipogi prisimenama švenčiausioji Tora, kurios įstatymus pažeidžia homoseksualai. Tokios tokelės Izraelyje.

Kas nutiktų, jei bent vieną panašų pamokslą L.Donskis pasakytų Izraeliui? Neabejoju, kad jis būtų pasiųstas “na chren“ (išversčiau, – krienų ravėti). Ar ne metas mums taip pat pasielgti, nes iš komentarų prie L.Donskio rašinių matyti, kad jo “moralės“ nuostatos Lietuvos visuomenei visiškai nepriimtinos. O ir, atsiraitojus kelnes pagal L.Donskį, aklai bėgti paskui pasileidusią Europą metas liautis. Tegul Europa į savo šaknis atsigręžia, prisimena, ką iš Lietuvos gera yra patyrusi, o ne savo popierinius narcizus mums kaišioja.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: europarlamentaras Leonidas Donskis.

2010.05.15

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *