Edvardas Čiuldė. Lietuvos Seimui vadovaujanti rusė neišlaikė testo


Edvardas Čiuldė, šio teksto autorius

Jeigu būtų atsižvelgiama į mano, Lietuvos piliečio, pageidavimus, kitas balsavimas Seime turėtų įvykti dėl Viktorijos Čmilytės-Nielsen tinkamumo užimti parlamento pirmininkės pareigas.

Šalin rankas nuo LGGRTC direktoriaus Ado Jakubausko. Mitingas Nepriklausomybės aikštėje. Slaptai.lt nuotr.

Parlamentui dabar vadovaujančios moteriškaitės daromų nesąmonių svoris pavojingai auga diena iš dienos ir greitai gali tapti nesustabdoma lavina. Neilgai dar pabuvusi tokiose aukštose pareigose, anoji jau sugebėjo apsidirbti pers visą savo stotą.  

Kaip atrodo, planuotas susitikimas su Izraelio ambasadoriumi Seime vis tik įvyko, nes Čmilytė draskėsi kaip pasiutusi katė, ragindama  kuo greičiau, pametus galvas, Seime balsuoti už Ado Jakubausko išspyrimą iš LGGRTC direktoriaus pareigų. Kyla įspūdis, kad Seimo pirmininkė dėl tokio savo užmanymo sėkmės griebėsi teisėtų ir neteisėtų veiksmų. Kas galėtų paneigti, kad  į prestižines Lygių galimybių kontrolieriaus pareigas Čmilytė pasiūlė skirti įtakingo socialdemokrato Sabatausko dukrą mainais už pažadą  mobilizuoti visus Seimo socialdemokratus balsavimui prieš A.Jakubauską.

Žinoma, tokios galimybės numatymas yra tik loginės dėlionės pagrindu daromos prielaidos, kita vertus, jeigu   būtų galimą tai įrodyti  kaip faktą,  Čmilytė ir  Sabatauskas turėtų  būti teisiami dėl piktnaudžiavimo pareigomis ir statusu.

Apginkime LGGRTC direktorių Adą Jakubauską. A.Jakubauską palaikantys mitinguotojai prie Seimo. Slaptai.lt nuotr.

Kyla klausimas – kuo galėjo užrūstinti visas Seimo čmilytes A.Jakubauskas, kai matai jo oponentų Seime neįtikėtiną įsiaistrinimą? Vis tik nedrįsčiau suvesti tokį užsiangažavimą tik į asmenines antipatijas ir staigias alergines reakcijas. Čia tikriausiai taip pat svarbiausiuoju faktoriumi yra politiniai susitarimai, pokiliminiai manevrai. 

Kas ir su kuo susitarė, kokios pajėgos yra mobilizuotos – to mes tikriausiai iki galo niekados ir nesužinosime, tačiau dar instinkto lygyje jaučiame, kad tokie susitarimai nieko gero neduoda Lietuvai arba net tiesiogiai yra nukreipti prieš šalies ir tautos interesus.

Kažkada „Respublikos“ vyr. redaktorius Tomkus publikavo straipsnį su  visus sujudinusia ar net šokiravusia antrašte – „Pasaulį valdo žydai ir gėjai“. Nelabai atitinkantis  tikrąją dalykų padėtį teiginys, ar ne?  Tačiau niekaip kitaip kaip likimo ironija nepavadinsi tokios įvykių sekos, kai  Lietuvos visuomenę  pavaldyti  vis labiau pretenduoja gėjus žydas, atsiųstas į mūsų šalį kaip Izraelio ambasadorius Lietuvai.

Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Gitanos Markovičienės (ELTA) nuotr.

LGGRRC užpuolimo istorija atvėrė daug įdomių dalykų, visų neįmanoma aprašyti trumpame straipsnelyje. Čia dar atkreipsiu dėmesį tik į tai, kad  savo ruožtu konservatorių frakcijos Seime vadovės Mikulėnienės tulžingi pasisakymai prieš A.Jakubauską prikišamai parodė, kas liko iš kažkada šlovingos konservatorių partijos.

Be visa ko kito, Mikulėnienė yra viena iš tų Ingridos Šimonytės artimiausios aplinkos moterų bendražygių, kurios dėl baisaus karjeristinio užsidegimo jau „išėjo iš veido“ ir tapo nebeatpažįstamos kaip moterys. Tai nauja, socialinė lytis.

Niekados anksčiau nebūčiau galėjęs patikėti, kad triummoterato valdymas vis labiau taps panašus į okupanto režimą su nešvankia moraline prievarta.

2021.04.01; 15:58

print

7 komentarai

 • Pasiremiant V.Landsbergio kalbėsena – kas gali paneigti, kad rusų žvalgyba per čmilį, ar kokia ten seimo predsedatelkos tėvo pavardė, užsikrino prieigą prie seimo presedatelkos?

 • 1940 metu kopija – okupantu padėjėjai daro iš Lietuvos dovanele okupantams.

 • Lietuvos dangų aptraukė sunkūs, purvu varvantys debesys

 • Žemaitė
  Labai drąsus straipsnis. Ačiū autoriui. Gaila, kad konservatorių laivas taip stipriai pakeitė kryptį. Po to, kai jie atsiribojo nuo kompetetingiausio Seime istoriko Prof. Valdo Rakučio, nestebina ir nestebins kiti sprendimai pagal grupelės užsienio šalių ambasadorių pageidavimus.

 • Sveiki. TS-LKD yra kelių priešingų ideologijų mišrainės „partija” .Lietuvos himno autorius Vincas Kudirka,kentęs žydų persekiojimą,tokius LR Seimo TS -LKD  „inteligentus” vadino „drebinančiais kinkas dėl  postų ir algos”.  Šlovė prof.Adui Jakubauskui ,pasakiusiam  tiesą apie  holokausto industriją,naikinančią  lietuvių istorinę atmintį.Todėl ir praranda mūsų laikų kudirkos postus.Atsilikusi Radvilė Morkūnaitė – TS LKD „protas ir sąžinė(?) – atstatidina,klastingiems  žydams reikalaujant,nusipelniusius Lietuvai mokslininką V.Valiušaitį, pof.V.Rakutį .Genocido centro paskirtis yra  kaupti medžiagą baudžiamajai bylai ,įvardinti Lietuvos  teisme lietuvių tautos genocido,masinių žudymo faktus.Ribotos Radvilės  nesuvokia,kad holokausto industrija slepia Kremliaus bolševikų nusikaltimus,nes nusikaltėliai – žydai.  Pagarbiai Arvydas Damijonaitis, Birželio 23 Sukilimo dalyvio Kęstučio sūnus,žydų gelbėtojų šeima.

  • TS-LKD yra kelių priešingų ideologijų mišrainės „partija“?
   Neįžvelgiu nei partijos, nei ideologijų. Nebent primityvų sovietmečio „Tu man „„padaryk”, o aš tau „padarysiu”, arba darbinimąsi ten, nes ten majonezo ir konservuotų žirnelių „duoda”, laikytume ideologija. Anūkas atėjo ir galutinai pribaigė tai, kas kadaise buvo konservatorių partija. Mat, kitai klapčiukaujant galima daugiau naudos turėti.

 • Kol negrįš į savo vietą LR himne žodžiai, kaip jų mus dar pokariu išmokė mūsų klasės Auklėtoja, bus TAMSU LIETUVOJE
  Tegul Saulė Lietuvos
  Tamsumas prašalina!
  Būtent – į mūsų mintis, sielas, planus, siekius, veiksmus turi vėl grįžti SAULĖ LIETUVOS, kad niekingos tamsumos susirietusios spruktų tolyn.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *