Filmas – apie charizmatišką rašytoją ir STASI informatorių Sachą Andersoną


Vokietijos Demokratinės Respublikos (VDR) laikais Sacha Andersonas buvo Rytų Berlyno bohemos dalis – charizmatiškas rašytojas, ekscentriškas avangardistas ir muzikantas, be kurio kompanijos neapsiėjo nė vienas Prenzlauer Berg rajono menininkų, disidentų ir opozicionierių vakarėlis.

Tačiau tuo pat metu jis buvo ir uolus VDR slaptosios policijos – STASI – informatorius, rašęs detalias ataskaitas apie savo kolegas. 

Skausmas, kurį Andersono aplinkos žmonėms sukėlė žinia apie jo kolaboravimą, net ir po 25 metų yra toks pats stiprus, kaip ir melo, tiesų ir prasimanymų tinklas, kuriuo save ir kitus apraizgė Andersonas.

Annekatrinos Hendel filmas sugrąžina į laikus, kai pasitikėjimas, kolaboravimas ir išdavystė buvo greta vienas kito, o skaudžios šios epochos pasekmės jaučiamos iki dabar.

Maloniai kviečiame pirmadienį, spalio 19 d. 15 v. į  Skalvijos kinoteatrą, kur galėsite matyti dokumentinį Vokietijos filmą  ANDERSONAS (2014, vok. k., angl., liet. subt.)

Bilietas į ši seansą kainuoja nuo simbolinio 1 cento iki … . Siūlome įsigyti jį rytoj, t.y. sekmadienį, po 13 val. Skalvijos kino teatro kasoje.

Informacijos šaltinis – neaptoguskinas.lt

2015.10.17; 16:54

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *